Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhiggyem, vagy nem mond igazat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem, vagy nem mond igazat?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki azt mondja nincs ideje,hogy kapcsolata legyen. Ez csak kertelés,vagy tényleg szempont neki,hogyha pl. minden egyes nap nem tud a barátnőjével találkozni? Szerintem ha valaki akarja a másikat meg tudja oldani a találkozást.

2013. márc. 23. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mond igazat.Egyértelműen. Nem kell ahhoz minden nap találkozni, ha kapcsolatban vagy. Viszont ez egy sima intelligens lepattintásod volt.
2013. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy kevésbé sérülj.
2013. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mimii89 válasza:
Aki akar azt szakit iőt ràd !!
2013. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,valahogy én is így gondoltam. Mindegy,viszont,sokszor hangsúlyozta hogy szép vagyok,stb. Akkor miért teszi? Plusz jól elvagyunk,de lehet csak mint barátok.
2013. márc. 23. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Kuka a pasi! Dobd ki, mielőtt sérülsz. Csak ki akar használni, sajnáltatja magát, szexet akar, de kötelezettséget nem vállalna!
2013. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!