Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsiságból kérdezem . Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsiságból kérdezem . Ti haragudnátok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó helyre írom-e... Lány vagyok ezt tisztázzuk .. Az a lényeg hogy a barátommal már egy ideje együtt vagyunk és van a legjobb barátnőm akivel mindent megbeszélünk . Mostanába sok probléma adódik a kapcsolatomban és volt egy "haverom" aki többet szeretett volna haverságnál , de nem mentem bele a dolgokra csak elgondolkoztam rajta hogy lehet ő jobban megbecsülne mint a pasim . Ezt megbeszéltem a barátnőmmel hogy szeretem a barátomat nem tudnám megcsalni nem is akarom de a haverommal is nagyon jó lenne sőt lehet jobb , de ez a gondolatot elhesegettem . Lényeg az hogy szombaton barátom pesten volt és barátnőmmel menni akartunk bulizni de én meggondoltam magam mert láttam facebookon hogy a haverom is ott lesz ezért itthon maradtam . Ma reggel a barátnőm elmesélte bűntudat nélkül hogy mi hogyan történt köztük a haverommal hogy szinte nem tudnák egymást lerázni és egész este egymás manduláját fényezték . Ti haragudnátok a barátnőtökre ha "rámászna" arra a fiúra akivel majdnem lett valami és tudja jól a barátnőd hogy érzel iránta valamit is ? ( nem szerelmet , de több mint barátságot )
2013. márc. 24. 16:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

miért kéne rá haragudni?

Neked van pasid, nem szakítottál vele, a srácnak miért is kellett volna olyan várni aki elutasította,

így semmi gond, a rác nem a tulajdonod, nem Te írod elő mit és kivel csináljon, őt hagytad abban, hogy nem, a barátnőd bejön neki, ennyi így nem tudom mi a bajod? N

2013. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. márc. 24. 16:19
 13/26 anonim ***** válasza:
Basszus kérdező, hát lehet haragszol, de semmi jogod nincs rá! Most akkor van barátod, vagy nincs? Kell neked a másik pasi, vagy nem? Miről beszélünk? Mentegeted itt magad h neked nem kell a másik pasi, de ha a barátnőd mer vele kezdeni az baj? Most akkor döntsd el, hogy kell-e neked, vagy nem! Szerintem szánalmas vagy.
2013. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
(Persze, ha a helyedben lennék, haragudnék, mert neked bejön a másik srác, de ez nem fair, ez nem szép, és nem becsületes dolog tőled. A barátnőd meg semmi rosszat nem tett.)
2013. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
De a kérdező se tett!
2013. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés hogy szánalmasnak találsz vagy nem hanem hogy te haragudnál-e :) . amúgy azért vagyok szánalmas mert nemet mondtam a srácnak mert szeretem a barátomat , és azért mert talán rosszul esett h ennyire leszarja a barátnőm az érzéseimet ? azzal kezd akivel akar nem szóltam egy szót sem de én nem tudtam volna ezt csinálni ezért kérdeztem meg hogy jogos e
2013. márc. 24. 16:28
 17/26 anonim ***** válasza:
Igen azért. Gondolkozz egy kicsit. Semmi alapja nincs a haragodnak. A pasi szabad volt, te meg foglalt vagy és naagyon a barátoddal akarsz lenni.
2013. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azért ritka nagy pofátlanság lenne ilyenért haragudni. Másik 20 pasira még nem akarsz "tilos" táblát rakni a barátnőidnek esetleg?
2013. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 (g)brigi ***** válasza:

Akár jogos akár nem, bennem azért felmerülne, hogy ha nem lenne pasim, és lenne egy kiszemeltem, a bnőm. tudna róla...akkor is megtenné?

Valahogy az ilyen dolgok sztem. természetüknél fogva tabuk.

Ami Neked tanulság ebből, hogy az a fiú sem biztos, hogy jobb lenne, plusz miután a bnőd. így összemelegedett vele, talán végleg el is vetheted az esetleges kapcsolatot vele.

2013. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 (g)brigi ***** válasza:
Egyébként a kérdező egy szóval sem mondta, hogy haragudna!
2013. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!