Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és ő is belém, de a helyzet nem ilyen egyszerű!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy neki van egy kapcsolata, de mellete úgy alakult, hogy velem össze hozta a sors és egymásba szerettünk . Nem tudom mit kellene tennem , tanácstalan vagyok, tudom h ő is szeret, éa mondta is h a jelenlegi kapcsolatában nem boldog. De félek h kiderül és még nagyobb baj lesz belőle. Mit tegyek ?
2013. márc. 25. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
szerintem beszélj vele, hogy dobja a srácot. de szerintem nem szeret téged.már dobta volna ha veled akarna lenni.
2013. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondta már csaj hogy a jelenlegi kapcsolatában nem boldog, de aztán kiderült hogy mégis, és én ültem a két szék közé a földre.
2013. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
na az iylen helyzetekbol menekulj gyorsan!tudom, tapsztaltam ilyet én is.
2013. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű az biztos!!!

Miből gondolod,hogy szeret téged a lány?

2013. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Erre valóban használhat tanácsot nem fogsz tudni kapni, mert minden ember más-és más. Egyéni élettel. Csak az illetővel tudod rendezni. A Gyik-on max. fogják nyomni az ostoba szöveget, eszetlenül, felelőtlenül.
2013. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Utolsóval nem értek egyet,mert vannak itt rendes emberek is,akiktől ötleteket lehet meríteni,vagy éppen rajtuk segíteni pár tanáccsal.
2013. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
6-Nem kell hogy velem egyetérts, viszont senki nem éli a másik ember életét, és vannak olyan emberek akik nem verik nagydobra, hogy miként élnek. Tehát bármit is tanácsolnak, félremehet.
2013. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom , azért szoktak jó tanácsok lenni itt! Hát ha itt is sikerül egyet kettőt találni! Kedves nem tudom hanyodik válaszoló , hát tudom , mert vannak rá útaló jelek ,na meg mondta is már! És én is annyira de annyíra szeretem , mint még soha senkit sem ! Úgy érzem ő lehetne életem szerelme akivel életem végéig tudnék élni ! féltem, félek h elveszítem végleg...... de egyébként egy nagyon bonyolult dolog, sok minden közre játszik, Csak rossz h ritkán látom nagyon :(
2013. márc. 25. 18:31
 9/23 A kérdező kommentje:
Na meg pár km van is közöttünk ....:( igaz nem túl sok
2013. márc. 25. 18:32
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más olyan nő akivel el tudnád feledtetni?

Ezt senki nem tudja igazán megérteni, ami benned van.

Tudod kedves kérdező, a km-ek nem számítanak ha két ember igazán szereti egymást. Vannak dolgok amik sokszor legyőzhetetlennek tűnnek,de legyőzhetőek. "Csak akarni kell".

Nem biztos,hogy egyet értesz velem,de ez az én meglátásom.

2013. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!