Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm már nem volt szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takacsek kérdése:

A barátnőm már nem volt szűz amikor összejöttünk. LENT "? "

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk eggyütt. De az a baj hogy az előzö pasijával már volt eggyüt. megmomdta nekem hogy nem sokszor mert csak 2-3 alkalommal. de nekem mégis ez egy nagyon fájó pont. hogy tudnák ezen túl lenni?? nagyon szeretem a lányt úgyhogy azzal nincs hiba. Csak ez mindig ott motoszkál a fejembe és van hogy látom magam előtt ahogy eggyüttvanak, hogy tudnám ezt kiverni a fejemből?? 17/f
2013. márc. 25. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Oh ember.

Inkább szakíts mert értelmes embert érdemel

2013. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy az, aki még éretlen a szexre, ha ilyesmin kattogsz. Vagy keress egy szűz lányt, vagy várjátok meg amíg megérsz a dologra
2013. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy idősödsz, egyre kisebb eséllyel lesz olyan barátnőd, aki szűz még. Attól ő még nem kevesebb, hogy már lefeküdt egy korábbi barátjával.
2013. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most ha arra akartok célozni akkor voltunk már eggyüt...
2013. márc. 25. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem.Nem arra akarunk célozni,hogy dugtatok vagy sem.

Hanem arra,hogy agyilag még nem állsz készen rá.

2013. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ez meg neked miért fáj áruld már el:D a pasim előttem 3 nővel is volt, és?
2013. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
????? Édes istenem, szedd már össze magad! A barátnőd személyiségét és szerethetőségét nem a vaginája határozza meg. Inkább szakíts vele, hogy legyen esélye normális emberrel is randizni, akit nem csak a puncija érdekel.
2013. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
NÁK ?
2013. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy egy nem túl okos embert idézzek.Háte szhűje...

Mi van veled?Csak szüzekkel akarsz járni?

Akkor 40 évesen általános iskolásokkal fogsz kikezdeni,esetleg 9-10edikesekkel?

Mindenkinek van egy első,aztán egy második is.

Ha ezt nem tudod megérteni,lehet nem kéne csajoznod.

Egy pasi.

2013. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
BAROM!!!!!! A többi csjjal is így lesz? ÓÓÓ Ő MÁR VOLT VALAKIVEL ÉS NEM LESZ ÜGYETLEN,DE SZAAAAAR SZAKÍTOK IS!!!!! NŐJJ FEL!
2013. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!