Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kor körül lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor körül lehet komoly kapcsolat reményében keresni lányokat?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tinis szerencsétlenkedésre. 23 éves vagyok. Én 20 felett gondoltam. Annyira nem vagyok tisztában vele, hogy a lányok mikor jutnak el arra a pontra, hogy nem kislányok már semmilyen tekintetben. Bár tudom, hogy minden ember más, de mégis valami kiindulópont jó lenne.
2013. márc. 25. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon személyiségfüggő, ismerd meg az illetőt és döntsd el. :)
2013. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
egy 19 éves lány is lehet érett felfogású és értelmes aki 2 lábbal jár a földön de lehet egy jajj decukii nééézdd milyen telcsi meg napszemcsi hihihihi ---típus
2013. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, épp ezért írtam, hogy minden ember más. De azt is direkt írtam, hogy valami kiindulási pont csak van.
2013. márc. 25. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés. Ritka, hogy valaki ilyen jól megfogalmazza. Több szempontból is érdekes ez, mert én úgy tapasztaltam, hogy senki sem felnőtt minden tekintetben. Mindenkinek vannak olyan problémák, amelyeket a szőnyeg alá söpör. Ilyenkor jön a beképzeltség, önteltség, satöbbi. Gondolom százszor átélted ezt már, ha eljutottál idáig. Nekem a tanulás ez, mert úgy érzem, túl nagy a megmérettetés. Szóval ha szóba kerül a matematika, akkor egy beképzelt hólyag leszek. Ilyen az, amikor valaki fél valamitől. Mindenkinek vannak ilyenek, senki sem lehet tökéletes. Amit én nagyon tisztelni tudok, az a kölcsönös fejlődni akarás! Én is van úgy, hogy úgy érek haza, hogy füstölgök, és más emberekről kezdek el habzó szájjal beszélni. Jellemzően a matekórák után van ez. :D Mint ahogy nyilván a párom is kiakad olykor. Nem lehetünk felnőttek minden helyzetben. Amit mindketten tisztelni tudunk viszont egymásban, hogy utólag felismerjük az ilyen helyzeteket és kölcsönösen teszünk a változásért. Szerintem ez az út vezet el a hitelességhez. Mert pampogni, siránkozni hitelesen csak annak van joga, aki mindent megtett, amit tehetett, és nem csak ült a seggén. Én ilyenkor általában utólag bocsánatot kérek. Mert nyilván a másiknak is bántó, hogy olyan dologról pampogok neki, amihez neki semmi köze, és segíteni se tud. Nem tanulhatja meg más helyettem a matekot és amúgy magamon kívül senki sem akadályoz meg benne.


19/F

2013. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem nagyon lehet életkorhoz kötni. A volt egyetemi évfolyamtársnőim, illetve gimis osztálytársnőim közül tudnék mondani olyanokat, akik megfontolt, komoly családanyák, a másik részük meg még 30 évesen is poénosnak tartja, hogy ugyanúgy tele tudja hányni részegen a mosdót, mint gimis korában. Ha az utóbbiakat nézzük, akkor azt mondhatjuk, hogy még 30 évesen se komolyodnak meg, ha meg az előbbieket vesszük, akkor azt mondhatjuk, hogy 23-24 évesen is lehetnek komolyak (vagy akár fiatalabban).
2013. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez egyénfüggő, de néha azt látom 20 fölött is vannak gondok

sajnos ez neveltetésből is adódik,

sajnos hiába mondják a mai fiatalok - tisztelet a kivételnek, kinek nem inge, ne vegye magára - ebből a szempontból később érnek,

van olyan aki 20 évesen már felnőtt, sajnos van aki még 25 évesen sem az N

2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rcoleman válasza:
Azért én egy nagy átlagot írnék, csak, hogy konkrét számot kapj: tapasztalatom szerint 21 éves kortól már teljesen komolyan gondolják és addigra már ki is bulizták magukat. De persze igazuk van a többieknek is, lehet valaki 28 évesen is gyerekes. Az én tapasztalatom az, hogy 21 alatt azért ne hidd el minden szavát. 24/F
2013. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez totál emberfüggő...mostanában azt tapasztalom, hogy vannak olyan kislányok-kisfiúk, akik hihetetlen mély és komoly kapcsolatot tudnak kialakítani egymással hosszú évekre (akiket én ismerek azok 14 éves koruk óta együtt vannak, most 22 évesek és még mindig, de több példa is van 2-3 éves tiniszerelmekre...de idősebbeknél is látok ilyesmiket is meg ezt a leszaromamásikat csak éljünk típusút is.


ez nem a korosztály függvénye, de talán biztosabban találsz 20-23 között tényleg.


Én személy szerint 18 éves korom óta ugyanazzal a férfival vagyok, most mindketten 23 évesek vagyunk, és komolyan gondoljuk.


A lényeg h találj valakit, kai ugyanúgy gondolkodik mint te...ha kinyitod a szemed, látod a különbséget a nők között...pl az ilyen nők nem feltétlenül csitriskuncogós lányok, terveik vannak, nem a szilikonos-melles-segges-platina babák...valahogy nőbbek:) nem anniyra kislányok ha érted:)


23N

2013. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokan elmondták, de ez tényleg egyénfüggő. Leírom az én példámat:


Jelenleg 22 éves nő vagyok, végzős egyetemista. Egyetemi éveim alatt szerettem jól érezni magam, azaz volt egy pár egy éjszakás kapcsolatom, a "legkomolyabb" 4 és fél hónap. Most, hogy nemsokára befejezem a tanulmányaimat, és nemsokára dolgozni fogok, úgy érzem, kiéltem magam, és már komoly kapcsolatra vágyom.

Szóval, nekem kellett, hogy kiéljem magam! Ezt egyáltalán nem bánom, mert úgy érzem, hogy ezek után bátran belekezdhetek egy komoly kapcsolatba, ha megtalálom a megfelelő partnert.

2013. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!