Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most vége van, vagy mi ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vége van, vagy mi ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Fél éve barátkozunk jobban a fiúval, aki az osztálytársam. Jól megértettük egymást,kereste a társaságomat, zavarban volt, meg féltékenyen nézett, ha más fiúval beszéltem. Azt hittem, van köztünk valami. Többször kísérgettük egymást, sétáltunk. De nem haladtunk tovább, ezért írtam neki face-en, hogy talizni szeretnék vele a szünetben, ennek két napja. Nem válaszol, pedig látta. Az órákon néz, de nem jön oda hozzám, néha leül a közelemben. Van ennek más magyarázata, a nyilvánvalón kívül? (hogy ennyi volt?)16l

2013. márc. 27. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem derült ki, hogy vajon mi a szándéka azzal, hogy mostanában nem tölt veled annyi időt mint azelőtt. A legjobb ha te magad teszel valamit, és személyesen menj oda hozzá, és beszélj vele erről. Nyugodtan mondd meg neki hogy hiányzik a társasága és szertnéd ha minden olyan lenne mint régen. 22F
2013. márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért nem tölt velem időt, mert randizni hívtam, és besokkolt.
2013. márc. 27. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem akarhat mást tőled csak barátságot. De mivel rájött, hogy te többet szeretnél, úgy döntött hogy inkább megszakítsa veled a kapcsolatot.
2013. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez a nyilvánvaló, de akkor mire véljem az előzményeket?
2013. márc. 27. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá, csak félénk és tényleg besokkolt..:D
2013. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!