Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora hátrány, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora hátrány, ha nem vagyok egy nagyképű, egoista ember?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és eddig még soha nem volt barátnőm. Egyre jobban kezd elegem lenni abból, hogy a legutolsó suttyó is talál magának valakit, nekem meg egyszerűen nem jön össze soha. Pedig egyáltalán nem vagyok ronda és dagadt (csak hogy én is dobáljam kicsit az egómat), és nagyon tudom szeretni azokat az embereket, akik számomra fontosak. Egyetlen hátrányom (már amennyiben ez valóban az), hogy egyáltalán nem vagyok egy olyan ember, aki azt tartja menőnek, hogy minden kis szar aprósággal nagyzoljon, és attól lesz a suli istenkirálya. Most is tetszik egyébként egy kedves lány, aki szerencsére nem ilyen, de valamiért még ő is felnéz ezekre a sötét parasztokra. Engem többen is neveztek már csendesnek meg zárkózottnak, de utálom ezt hallani magamról, mert egyáltalán nem tartom annak magamat, csak ki nem állhatom az ilyen földről elszállt majmokat. Egyébként amikor 9.-ben elkerültem egy normális gimnáziumba, azt hittem, hogy végre megszabadulok ezektől, de itt is annyi van belőlük, mint tetű a csöves hajában. Valóban ennyire hulladék világban élünk, hogy az embereknek a normális értékek már nem is számítanak?
2013. márc. 28. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagyképűnek kell lenni, de az ilyen csendes-rendes srácok néha annyira magukba fordulnak, hogy a lányok nem veszik észre őket. Találj valami témát, ami érdekes lehet a lányoknak, és beszélgess velük.
2013. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen majmokra az olyan lanyok buknak akik egy értelmi szinten vannak velük, szóval ne bankodj utánuk. Inkább orulj neki, hogy megkímél tőlük az isten. Keves a normális nő, de vannak meg azert.
2013. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Unalmas vagy. És terhes.
2013. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen lenne mindenki hozzáállása, mint a tied sokkal jobb lenne a világ. Amugymeg próbálj meg nyitni a lány felé;)
2013. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ez Magyarország. Legjobb megoldás: külföld.
2013. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Édes, Istenem, nehogy már 17 évesen húzd le a rolót! Engem 18-19 éves koromig nem is érdekeltek a pasik.

Nem hátrány, ha nem vagy nagyképű, az a hátrány, hogy nyavalyogsz, hogy nem tudsz barátnőt szerezni, pedig valójában nem egy olyan rohadt nagy feladat. Csak normális hozzáállás és magabiztosság kell hozzá.

2013. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyképűnek meg egoistának kell lenni,hanem vidámnak,pozitívnak,magabiztosnak.Óriási különbség.A normálisabb lányok felé meg nyugodtan nyithatsz,elvégre ők ugyanolyan beállítottságúak,mint Te.
2013. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát, szerintem ez pont, hogy jó. Nem tudom akkor mi lehet a bajuk veled a lányoknak (a fiúknak az, hogy nem idomulsz hozzájuk, nemtartod őket semmire...és ez zavarja őket talán). Lányok közül sokan vagyunk akiknek nemjönnek be az olyan mai "menő" srácok...(talán a te elvárásaid nagyok a csajok felé, vagy valami...) Próbálkozz annál a lánynál akkor, hátha feltűnik neki, hogy milyen emberekkel érdemes foglalkozni. 18/l
2013. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hát figyi...

ha olyanokkal akarsz összejönni, akiknek az ilyenek kellenek, akkor hajrá...

amúgy te meg nyilván szent vagy, és rá se nézel a folyosó közepén vonuló seggriszáló k.rvára, föleg amikor a melle is kint van...


de az a lényeg, hogy tényleg nem csak ilyen lányok vannak :)

2013. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak olyan dolgok, amire büszke vagy, esetleg elértél különlegesebb eredményeket, azt időnként ejtsd el. Nem kell olyannak tűnnöd, aki felvágós, csak érezze a csaj, hogy "hoppá, ez a srác milyen".
2013. júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!