Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a jobb:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb: hülye, de helyes pasi/csaj, vagy okos, de csúnya pasi/csaj?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt a kérdést. A kettő kombinációja miért nem lehet? Egyébként szerintem egy valóban okos, intelligens pasi/csaj képes megszépíteni magát a jellemével és bizonyos stílussal...
2013. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mennyire hülye?

Tehát minden téren,vagy csak nem művelt,de jó szívű?

2013. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Középút nincs?


Állítólag okos vagyok, de annyira nem is quazimódó :)

Valami hasonló csajt képzelek el magam mellé :D

2013. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak egy sith tárgyal végletekben!
2013. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyik se de ha már választani kell akk szép csaj mert kőnyű irányítani nincs úgy vele baj a baráéti társaságom meg értelmes ott azt a részem kitudom élni ..
2013. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a két opció létezik.

Vannak szép és okos emberek.

Miért kell ilyen bu.ziságokat kérdezni?


Ha te hülye vagy és szép akkor nem késő elkezdeni művelni magadat, az ember holtáig tanul.

Ha viszont csúnyácska vagy de okos, akkor próbáld meg kihozni magadból/külsődből a legtöbbet, legyél tiszta, ápolt, a külsőn nem lehet változtatni. Egy okos embert meg amúgy sem a külseje fogja izgatni, hanem az, hogy mely nyelvet kezdje el tanulni, miről írja újabb diplomadolgozatát.

2013. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nemtül hüje értem ez alat hogy csak simán ostoba akor a szép. Aronda megs enki nek nem kell mert a külső fog meg előszőr aztán jutsz a belsőig . És ha undorotsz tőle akor a szex sem jó vele
2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kedves 6-os válaszoló: azért kérdeztem csak ennyit, hogy megnézzem, ki mit választana, adott esetben. persze, hogy léteznek szépek és okosak egyben, az én barátom is ilyen.de most nem ez a lényeg. a kettő közül melyiket választanátok?
2013. márc. 29. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyiket sem választanám. Én nem félek egyedül, s nem vagyok kapcsolatfüggő sem. Nem kötök kompromisszumot magammal csak azért, hogy legyen valaki. Nem járok olyan nővel, akit nem tartok szépnek, s nem tűrök meg butát magam mellett, csak azért mert hibátlan a teste, kérdés nélkül lenyeli, de buta mint a tök...


Tehát én a harmadikat választom... és Te?

2013. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyessel dugnék, az okossal pedig barátkoznék! :)

Mindegyik egyformán jó/rossz... :/

2013. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!