Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a helyzet? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyzet? Most komolyan szeret vagy csak akar vkit aki néha melette van?

Figyelt kérdés

Nos van egy lány akivel 1 hete járok vagy is nem is lehet annak mondani vagy majd idővel?


Az történet röviden: még sose láttuk egymást neten ismertem meg kb 1 éve aztán sokat beszéltünk msn-en.Álítólag miattam iratkozott át abba a suliba ahova én járok mert ő falun lakik és másik városba kezdte a sulit.Idén abban a városban kezdte ahol lakok és egy épületben vagyunk de ez sztetek véletlen hogy ugyan azon a szakon van amin én? igaz ő most kezdte nekem meg utolsó év. Nos mikor könyvekért kelett menni felnézett hozzám nagyon meglepődtem rajta mikor kinyitottam az ajtót hogy ő állt ott.Aztán évnyitó napján este küldött sms-t ha szeretnék kimehetnék elé buszmegbe én persze kimentem azóta is minden nap kimek és vele mek suliba...aztán csak suliban találkozunk suli után eddig 2szer sikerült rávennem őt de csak szerdán más napon nem sikerül vele találkoznom suli után.aztán egy hete beszéltük meg hogy akkor most járunk vagy is szépen kicsit romantikusan rákérdeztem egyik szünetben azért szünetben mert máskor lehet hogy nem lett volna rá alkalmam.Már 2szer hívtam randira mindig mondta hogy ez jól hangzik csak nem tom mikor legyen... szal nem lett belőle semmi még a kezét sem fogtam meg de erre ő mondta hogy ha jár valakivel nehez visel el mást maga melett az az nehezen vaszi rá magát hogy megfogja a másik kezét és én nem eröltetem ha nem akarja akkor nem mert nem szeretnék rámenős lenni de hát nagyon lassan haladunk meg személyesen nehezen nyílik meg elöttem meg keveset beszél.Igaz a héten szerdán kettesben voltunk suli után még elkisértem buszmegbe volt kb 1 órán együtt akkor nagyon sokat beszélgettünk nem úgy mint mikor barátnői is ott vannak aztán másnap küldött sms-t hogy nem jön suliba mert beteg és azóta nem halottam felőle válaszoltam az sms-re és kész azóta semmi válasz....Ma aszem őt láttam városba de nem vagyok benne biztos majd kiderül ha ő volt biztosan fogja mondani... megbízni megbízik bennem mert nem is egyszer mondta már hogy én vagyok az egyetlen akiben 100%ban megbízik meg szeret is de mégis nagyon lassan haladunk... lehet hogy idő kell neki hogy mégjobban megismerjen ahhoz hogy továbblépkünk a kapcsolatunkban? vagy csak lehet hogy úgymond nagyon szégyenlős vagy gátlásos? szerintetek van jövője ennek a kapcsolatnak? nekem nagyon hiányzik a lány csak rá tudok gondolni én valóban szeretem őt csak bizonytalan vagyok meg hát eddig csak csalódásom volt a legtöbb pont így kezdődött hogy lemondta vagy nem jött el mondván beteg... nyugodtan írjátok meg mi a véleményetek erről a helyzetről előre is köszi a válaszokat és bocs hogy hosszú lett csk hát szükségesnek éreztem hogy leírjam.

én 18/F a lány 15 de következő hónapban lesz 16


2009. szept. 19. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elképzelhető hogy szégyenlős,meg bizonytalannak tűnik,mintha nemtudná hogy mit akar.

Az nekem furcsa hogy a barátnői előtt másképp beszél veled.Én a helyedbe konkrét időpontra randira hívnám,mondj neki te időpontot,és akkor konkrétabb választ kell adnia.De ne hagyd hogy hülyítsen,tudom nehéz főleg ha már belezúgtál.

És kérdezz rá konkrétan hogy mit szeretne ő tőled.

De szerintem túl sokáig ne várj rá ha ilyen veled.

Amugy nincs neki senkije?

Sok szerencsét kívánok neked.

2009. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen így már nehéz.De a barátnői elött nem beszél másképp csak szinte meg se szólal úgy kell belőle kihúzni bármit is.egyébként nagyon szégyenlősnek meg félénknek ismertem meg őt.Hát egy idelye nincs neki más akivel járna azt mondjade bízok benne.Időpont meg konkrétra mondom pl megkérdem tőle lenne kedved találkozni velem ma suli után? és ere nem tom talán vagy épp kedden vagy szerdán? de eddig csak szerdára mindott igent.Meg hát buszhoz is van kötve de kb óránként megy neki busz.
2009. szept. 19. 21:42
 3/6 A kérdező kommentje:

am köszi és meddig várjak szerinted?

de mi van ha pl ezzel a videlkedésével próbára akar tenni hogy mennyire szeretem őt?

2009. szept. 19. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez a történet minden cs nem rövid :\
2009. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 21:31-es író vagyok.Ha meg szégyenlős meg fél,akkor még türelmesnek kell lenned vele,bár ez a kapcsolatféle ami köztetek van nemtul régi mert még csak 1 hete tart ahogy írtad,de ha viszont 1-2 hónap alatt se változik meg akkor elég esélytelennek tűnik a dolog.Bár az is lehet hogy a szülei szigoruak vele,nem mer késni azért nem megy veled suli után,vagy igen lehetséges az hogy próbára tesz.A nők hajlamosak rá:).De ha meg bízik benned ami pozitívum,meg szeret is akkor várj egy kis időt hogy ne érezze hogy rámenős vagy és ujra kérdezz rá hogy lehetne e több köztetek mert szereted és szeretnél vele egy kapcsolatot. Szerintem van esélye kitartáson,meg időn múlik csak(de azért nem a végtelenségik).

Szorítok nektek

2009. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen utolsó válaszoló.hát én törelmes vagyok vele és nem siettetem őt hát a szülei elvileg szigurúak azt mondja. De majd kiderül mi lesz 1-2 hónap mulva.
2009. szept. 20. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!