Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok, ti komoly kapcsolat vége után mennyi ideig nem vagytok hajlandók ismerkedni?

2013. márc. 31. 18:24  Privát üzenet  

A válaszok
Gergő Filó nevű felhasználó válasza:

Én fiú vagyok de az én exem kb. 2 hónap után már más fiút is talált. De ez attól is függ hogy készen áll-e az illető egy új kapcsolatra.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. márc. 31. 18:26 Privát üzenet
Lány vagyok.. szerintem addig ameddig jönn egy fiú aki elfejteti veled az előzőt.. és hát ahoz h jőjön bele tart néhány hónap vagy talán évek is .. meg embertől függ

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2013. márc. 31. 18:28 Privát üzenet

Én egy durva szakítás után kb 4-5 hónapig rá se bírtam nézni másokra. És egy 2-3 hónapig az ismerkedés is nehezen ment, úgy igazán fejben máshol jártam.

De én őrülten szerelmes voltam és nem akartam, hogy vége legyen, amikor közösen szakítottunk más esetben, ott 2 hétre rá már mindketten ismerkedtünk, de ott nem is volt fájdalmas a dolog, egyikőnk se ragaszkodott már a másikhoz és nem is érdekelt minket, hogy kivel mit csinálunk utána.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. márc. 31. 18:33 Privát üzenet
Ez nem ettől függ, hogy most mit mondok, hanem hogy szakítás után hogy érzem magam.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2013. márc. 31. 19:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor úgy értem, hogy mennyi idő után illik nyitni egy szakítás utáni lánnyal?

# 5/8Időpont 2013. márc. 31. 19:47 Privát üzenet
Nincs olyan, mikor illik. amikor akarsz, késznek érzed rá magad. Ha két nap, két nap, ha fél év, annyi.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2013. márc. 31. 19:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem én vagyok a szenvedő alany, hanem a lány.

# 7/8Időpont 2013. márc. 31. 19:52 Privát üzenet
Anno volt egy 5 honapos kapcsolatom(fellángolás volt elég rendesen)!Vége lett rá 1,5 évére ismerkedtem ismét!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2013. márc. 31. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány éves kor körül lehet komoly kapcsolat reményében keresni lányokat?
Hol tudnék egy lánnyal össze jönni 16 évesen? (lent)
Segítség! Szakítsak vele? Vagy törődjek bele az életembe? Hosszú!
Szerintetek velem van a baj? Mert én már tanácstalan vagyok. Miért lehet az, hogy nem jön össze egy komoly kapcsolat egy olyan lánnyal aki viszont szeret. (többi lent)
Komoly kapcsolat hallatán, minden ember házasságra, majd gyerek csinálásra, családalapításra gondol? Én szeretnék komoly kapcsolatot, de gyereket, pl egyáltalán nem, házasságot...
Egy komoly kapcsolat szempontjából gond-e az ha a férfi 10 évvel fiatalabb?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!