Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti komoly kapcsolat vége után mennyi ideig nem vagytok hajlandók ismerkedni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 18:24
 1/8 Gergő Filó ***** válasza:
Én fiú vagyok de az én exem kb. 2 hónap után már más fiút is talált. De ez attól is függ hogy készen áll-e az illető egy új kapcsolatra.
2013. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok.. szerintem addig ameddig jönn egy fiú aki elfejteti veled az előzőt.. és hát ahoz h jőjön bele tart néhány hónap vagy talán évek is .. meg embertől függ
2013. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy durva szakítás után kb 4-5 hónapig rá se bírtam nézni másokra. És egy 2-3 hónapig az ismerkedés is nehezen ment, úgy igazán fejben máshol jártam.


De én őrülten szerelmes voltam és nem akartam, hogy vége legyen, amikor közösen szakítottunk más esetben, ott 2 hétre rá már mindketten ismerkedtünk, de ott nem is volt fájdalmas a dolog, egyikőnk se ragaszkodott már a másikhoz és nem is érdekelt minket, hogy kivel mit csinálunk utána.

2013. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ, hogy most mit mondok, hanem hogy szakítás után hogy érzem magam.
2013. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy értem, hogy mennyi idő után illik nyitni egy szakítás utáni lánnyal?
2013. márc. 31. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, mikor illik. amikor akarsz, késznek érzed rá magad. Ha két nap, két nap, ha fél év, annyi.
2013. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem én vagyok a szenvedő alany, hanem a lány.
2013. márc. 31. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno volt egy 5 honapos kapcsolatom(fellángolás volt elég rendesen)!Vége lett rá 1,5 évére ismerkedtem ismét!
2013. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!