Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést a barátommal arról, hogy többet akarok szexkapcsolatnál?

Figyelt kérdés

3. hónapja vagyunk együtt, én nagyon beleszerettem, de az a baj, hogy látom, a kapcsolatunk csupán testiségi...

jó, volt, hogy többször elmentünk együtt moziba, iszogatni, sétálni, de ezek elég ritkák voltak és most már teljesen megszűntek. az utóbbi 3 hétben már csak nála találkozunk az albijába, és beszélgetünk, nézünk filmet-sorit, vagy már azt se és szexelünk. és még elszoktunk menni kajálni utána és ennyi...

talán nem is ez a probléma, hanem az hogy heti max 2x találkozunk, de az elmúlt 2 hétben például összesen találkoztunk ennyit. ami szerintem kevés egy párkapcsolatban. vagy szerintetek ennyi is elég tud lenni?

szóval én ennél már többre vágyom. kapcsolatunk továbbfejlődését érzelmi irányba... lehet erre esély, vagy ő csak szexet akar? nem igazán vettem észre, hogy ő neki lenne igénye arra, hogy többet találkozzunk és ez kikészít... úgy érzem nem vagyok fontos neki, csak ideiglenes állapot vagyok!

nem merek beszélgetést kezdeményezni rólunk... még sosem beszéltünk a kapcsolatunkról!!! félek, hogy mit mondana, hogy elutasítana. azért már ismerem annyira őt, hogy tudjam, nem egy érzelmes figura. attól félek, hogy azt mondaná, amit sejtek, hogy neki ez csak ennyi... belehalnék :( de ennyi idő után már tisztán kellene látnom, mert ez így nem vezet sehova.

mégis hogy álljak neki? cseten vagy személyesen? fészbúkon mindennap beszélgetünk...


2013. ápr. 2. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy neki nagyon jó ez így. Ezt felesleges tovább bontogatni.


Inkább azt találd ki mit csinálsz nélküle, utána.

2013. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez az amire gondol se tudok, mert kábé már a gondolattól sírhatnékom támad.
2013. ápr. 2. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazából ezt megadnak kerested.

Elé állsz, elmondod, ő kamillázik, vagy kidob. Ennyi. Legközelebb olyannal kezdj kapcsolatot aki viszont szeret.

2013. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nőként te sehogy. Ezt mindig egy férfi lépi előszőr, és ő kotor utánad-rendszerint nem egy-két hétig, hogy gondold meg magad, és legyetek normál kapcsolatba, e csak szexkapcsolatban.
2013. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek a pasinak nincs igénye veled kapcsolatban-csak szex.
2013. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nincs igenye velem kapcsolatba - ez de undorìtòan hangzik :-( megalazo es lekicsinyito... hogy ennyit erek.

magamnak kerestem ez igaz.

csak mert mar annyira vagytam egy kapcsolatra.


nem akarok mast csak ot es igazatok van ki kell talalnom mihez kezdek nelkule mert ebbol nem lesz parkapcsolat az bizti

2013. ápr. 2. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmmm igazából ez már pszhcihológia lesz és rajtad nem hiszem ,hogy sokat segít...


de írtad, hogy annyira vágytál egy igazi kapcsolatra...

a szerelem 2 okból alakul ki. Van egy ún. felszínes szerelem (bár én ezt nem így nevezném) ide tartoznak a tini szerelemek többsége, amikor nem egy bizonyost személy személyiségéhez vonzódunk, csak azért szeretünk valakit, hogy szeressünk. Szerintem ez is nagyon mély érzésekké fejlődhet, de sajnos ez nyugszik a leginstabilabb alappal. Sok a rizikó, és rendszerint a tiniszerelmek sem élik meg az aggkort.

Aztán van az a szerelem ami "megfontoltabb", amikor már konkrét személyhez köthető a szerelem, de nem a külseje vagy a rangja, vagy más külső okok a felelősek, hanem magához a személyiséghez kötődsz. Ez egy hosszabb folyamat de elvileg stabilabb és biztosabb jövőt hoz.


Ha valaki csak a szerelemért lesz szerelmes, az szerintem még tini korban nem rossz (valahol el kell kezdeni), de később már szerintem nagyon kevés.

Ha a személyiségek nem passzolnak (bár ellentétes párok is üllődre tudnak jutni), vagy inkább, ha nem tudnak közös nevezőre jutni, akkor nincs értelme. A közös nevező, meg abból áll, hogy mindkét fél lemond valamiről, cserébe a másik boldogságáért.


Ha te csak egy kapcsolatra vágysz, akkor magadtól veszed el az esélyt a boldogságra. A választásod nem megfontolt, hanem spontán. És ezzel növeled a sikertelen kimenetel lehetőségét.


Szerintem ne keresd ennyire a társad. Azt majd adni fogja melléd az élet.

2013. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

amit írtál, azzal egyetértek, de már rég túl vagyok azon az életszakaszon, hogy a szerelembe legyek szerelmes!

értem miről írsz és tudom, hogy most a Fiúba vagyok szerelems nem pedig a szerelem tudatába. lehet kicsit félreérthető volt, amit írtam, hogy vágytam egy kapcsolatra! Igen vágytam, és benne megtaláltam, amit kerestem, minden szempontból. az hogy ez nem kölcsönös... sajnos előfordul.

2013. ápr. 3. 07:36
 9/9 A kérdező kommentje:
de igazából mindegy mibe vagyok szerelmes, mert ez ahogy írtad, nem segít rajtam. Igazából pont tegnap ért véget ez a "kapcsolat", vicces és szomorú, hogy aznap mikor a kérdést kiírtam. az a legborzasztóbb hogy még szóra sem méltatott, szóval úgy gondolja, hogy ennyit értem, hogy még egy apró mondatot sem érdemes rám fecsérelnie. hétfő este még taliztunk és tegnap már hiába írtam rá cseten, két szóban válaszolt.
2013. ápr. 3. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!