Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (leszbikus téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés
Mit tegyek, egyszerűen nem tudom elfelejteni már 1.5éve ezt a lányt! Jártam másokkal egy ideig ment, aztán valamiért mégse tudom elfelejteni, a pláne hogy szinte nem is ismerem, de mégis odavagyok érte... Mit tehetnék ellene?

2013. ápr. 5. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Az idő segít, illetve egy jó párkapcsolat. Mást nem tehetsz.
2013. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Környékezd meg! Ha elutasít, megoldódik.
2013. ápr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.Addig is gondolj a madarakra.
2013. ápr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első és a második válaszolónál a pont.

Egyértelműen elutasított? Az is lehet egy megoldás.:)

2013. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem utasított el.. Egyszer elkezdtünk ismerkedni, aztán utána írtam neki, ő lépett fb-ről..gondolom mert mennie kellet vagy nem tudom, aztán nem írtam neki többé... :/
2013. ápr. 5. 10:46
 6/9 anonim ***** válasza:

De miért nem írtál? Írj rá, kérdezd meg, hogy hogy van..

A válaszlevél stílusából látni fogod, hogy mennyire nyitott feléd.

2013. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az van bennem, hogy talán azért nem írt vissza és azért lépett mert így akart koptatni... :/
2013. ápr. 5. 12:08
 8/9 Joe Makepeace ***** válasza:
Te már egyszer feltetted ezt a kérdésedet, és bár az adott válaszokra sajnos nem emlékszek, (bár azt hiszem én is válaszoltam ugyan), de nagyon fontos lehet Neked az a csaj, hogyha még mindíg nem mersz lépni (ezt most nem ellenségeskedésből mondom, pont az hogy Melletted vagyok, hogy nem akarod elrontani ezt az egészet, attól félsz hogy elrontod, és azt nem akarod, mivel annyira fontos Neked, ugye?!)
2013. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Joe Makepeace ***** válasza:

Szóval... Drága kérdező!


Ettől az "elfelejteni" szótól mindíg az okádékinger kerülget, ráadásul nem is kell, és főképp nem is lehet elfelejteni egy embert akit szeretünk! Elfelejteni azt lehet hogy mi volt 25 éve az ebéd!


"Mit tehetnék ellene?"


Nem "ellene" kéne tenned valamit, hanem érte, ha ennyire fontos Neked, és ennyire vágysz rá, nem pedig a vágyaidat, álmaidat korlátozni, vagy elfojtani!!!


(zárójeles megjegyzésem, hogy ha annak idején tudattad Vele az érzéseidet, vagy legalábbis felvetted Vele a kapcsolatot, akkor annak csak örülhet, és hízeleghet Neki a tény, az hogy még ennyi idő után is ennyire változatlanok az érzéseid Vele szemben, és ennyire vársz Rá, várakozol, vágyakozol utána, neeem?!


Ne azon gondolkozz, hogy mit tehetnél a vágyaid ellen, hanem hogy hogyan tudnád Vele mielőbb felvenni a kapcsolatot, ha például a Facebookon már nem megtalálható! És még sajnos akkor sem biztos, ha (pl. az iWIW-en eléred, hogy azonnal válaszol majd Neked, lehet hogy beletelhet 3 hónapba is, de legalább akkor már kezdeményeztél, tettél valamit! De van számos más módja is, ezen gondolkozz inkább, de ha kell segítek, ha tudok, azért reagáltam mert jót szeretnék Neked, és melletted állok! (Akár priviben is írhatsz, ha gondolod)

2013. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!