Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 42 évess 168-70 kopasz sportos de dohányzó szakmunkás adottságokkal. Hol és milyen hölgyel kellene ismerkedés céljából próbálkoznom? én úgy érzem már ez a kor osztály már nem tud sehol ismerkedni.

Figyelt kérdés

#ismerkedés #42évesen
2013. ápr. 7. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalak. De ahhoz külön idegzet kell :)
2013. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kolléganőmet most szívatta meg egy ilyen adottságokkal rendelkező faszi. Bár ő csak 40 volt. A kolléganő 35, s igazi bombázó egyébként. A csajnak több is kellett volna heti két három találkánál, s a srác ezeken is csak szexben gondolkozott, ami ment is egy darabig, aztán lépett tovább. Szóval ne itt kérdezz, hanem járj el otthonról. S legyél aktív.
2013. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a társ kereső oldal nem jött be.akinek problémája van az ilyen kinézetű fickókkal mint én. sajnos /hál istennek/ nem vagyunk egyformák. elnézést kérek a férfi társaim nevében is.
2013. ápr. 7. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint is sajnálom. Aki már nem "ideális pasi"

képpel regisztrál, annak alapból kevés az esélye, nameg

a #2 hozzászóló által lefestett figurák miatt törik meg

a nők bizalma a társkeresőkben. Onnantól "áá, ennek is

csak szex kell", "ááá, ilyennel soha" üzemmódra állnak át.

2013. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát én nem érzem magam csúnyának .csak lehet hogy nincsenek jó ismerkedős dumáim.meg a legtöbb normális/átlagos ki nézetű/hölgy túl képzett hozzám.
2013. ápr. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!