Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már drogfüggővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már drogfüggővel? Mik a tapasztalatok? Megváltozhat egy ilyen ember? (komoly válaszokat kérek)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 15:30
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Én majdnem 3 évig jártam egy drogfüggővel. Azért maradtam vele a végére, mert sajnáltam, a szülei akkorra már elfordultak mellőle.

Majdnem minden nap be volt tépve. Nem egyszer hívtak fel hajnali 3 kor a haverjai, hogy csináljak vele valamit, mert egy padon fetreng, és ők nem vihetik haza, és nem hagyják ott megfagyni. Rendőrségre mászkáltam be, amikor éppen olyanja volt. Iszonyatos volt...utolsó egy évben majdnem hogy nem is volt már köztünk testi kapcsolat...nem miatta, miattam, egyszerűen nem tudtam férfi ként tekinteni rá...de ez az én tapasztalatom!:) sok sikert!

2013. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapig jártam eggyel. Meglopott, hazudott nekem, de én a naiv kislány azt hittem, megváltoztathatom, meg majd ki ha én nem. Hát nem. Most, 1,5 év után találkoztunk. Az utcán él, tarhál, pocsék állapotban van. Felismert, dumáltunk, semmi nem változott azóta...
2013. jún. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A drogfüggőnek az első a drog! Ez nem fog változni, amíg nem teszi le végleg.Általában kihasználják a párjukat, érzelmi,vagy akár anyagi téren is ameddig csak lehetséges.Megváltozni megváltozhat, de csak önmaga kezdheti el a változást, érdemes lenne elbeszélgetni vele,de valóban komolyan, megkérdezni miért csinálja, milyen lelki fájdalma van, mit akar az életben, ha pedig téged zavar, és ő belemegy abba, hogy változzon(és ő is úgy gondolja) adjál neki egy kis időt, mondjuk 3 hónapot de utána következetesen tartsad be, a szankciódat.(ha szakítás akkor szakítsál)
2013. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!