Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leghosszabb kapcsolatom (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leghosszabb kapcsolatom (és kb az egyetlen) 2 hétig tartott, a lány részéről lett vége, előtte meg állandóan elutasítottak rosszabbnál rosszabb kifogásokkal, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a 2 hét előtt majd 2 hónapig kavartunk, meg ilyesmi. A lányt meg végül a kedves barátnője és az anyja beszélte le rólam a táv miatt... (kb 160-170km, hétvégénként megoldható talival...) Szerintetek én vagyok ennyire balf*sz, hogy nem tudom megtartani magam mellett, vagy tényleg nagy volt a táv? Valamint, mit tehetnék azért, hogy legyen önbizalmam újra, és legyen sikerem? (Előtte se volt valami sok, de így, hogy érzem, nem sikerült megtartani, csak szarabb) 19/F

2013. ápr. 7. 21:37
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nekem a barátom nem is Mo-n lakott. De kibírtuk. És most nagyon boldogok vagyunk.Szóval a táv. nem jelentős ok. Max a csaj nem szeretett annyira, hogy azt a pár km-et kibírja.:)

Nyugi találni fogsz magadnak egy rendes lányt.És nem te vagy a 'balf*sz' .:)

2013. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy táv az, ha van egy magánrepülőd...
2013. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy nem szeretett annyira valóban... :/ Amúgy magánrepülőgépen sajnos nincs :D, de minden hétvégén tudtunk volna talizni. Hétköznap, ha itt lenne se tudnék vele találkozni nagyon az egyetem miatt, szóval nem tudom mi volt a gond, de áááh...
2013. ápr. 7. 21:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen mint te többet utaztam mint Marco Polo.

De egy idő után kiégsz tőle.


Igazuk van azoknak akik azt mondják a nagy távolság gond. Valóban az.

2013. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy kiégek tőle?
2013. ápr. 7. 21:57
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok, mikor azt hiszem, hogy vége a sok csalódásnak, ez ér... :/
2013. ápr. 7. 21:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Kiégsz az utazástól, attól, hogy nincs meg a kapcsolat spontaneitása, mindent előre le kell tervezni, szervezni...
2013. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, hát... :/ És az önbizalmas dologra?
2013. ápr. 7. 22:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez rajtad áll.

Talán olyan lányoknál próbálkozzál be, akiktől kapsz pozitívabb jeleket...

2013. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok lánynál nem egyértelműek a jelek... :D
2013. ápr. 7. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!