Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem foglalkozik velem "eleget"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem "eleget"?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és igazság szerint mindvégig úgy éreztem, hogy nem is foglalkozik a lelkemmel... Tudom, érzem, hogy szeret, mondhatni a maga módján, de szinte egyáltalán nem lelkizik velem soha, pedig nagyon fontos volna számomra. Nem is szoktunk romantikázni, az érzéseinkről beszélni, max annyit, hogy "tényleg nagyon szeretlek, úgy mint soha senkit" ... bla bla. De az egészet nagyon felszínesnek érzem. Igaz, hogy én a normálisnál kicsit érzékenyebb vagyok lelkileg, ezt tudom magamról. Ő viszont egyáltalán nem az.

Nem érti, miért esik rosszul, amikor elmondom neki, hogy magányosnak érzem magam, ki vagyok bukva ő meg a kocsijáról beszél nekem és meg sem kérdezi, hogy mi bánt.

A szex sem működik rendesen, mert ő előttem az összes csaját csak megd*gta (még ha szerelmes is volt), velem meg...amit ő szeretkezésnek hív, az nálam még d*gás kategória. Mondta is, hogy ebben segítenem kell neki, mert "nem tudja" hogy kell... De szerintem ez nem tanítható dolog. Így viszont én nem kívánom a szexet, mert tudom jól, hogy neki ez csak tesi öröm, nekem pedig érzelmi alapokra lenne szükségem. (Itt jön képbe a romantika, beszélgetések, stb)

Tudnátok tanácsot adni?


2013. ápr. 9. 15:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én 19/L, a párom 20/F
2013. ápr. 9. 15:03
 2/19 anonim ***** válasza:
nem értem, h te mit értesz szeretkezés alatt, ami végülis d.gás lesz???
2013. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én is szeretek beszélgetni és törödni a párommal. és pont egy érzelemmentes növel kerültem össze... szovsl ilyenkor egy szakitás a megoldás
2013. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
mit nem lehet érteni? a szeretkezés NEM egyenlő a d*gással.
2013. ápr. 9. 15:06
 5/19 anonim ***** válasza:
azt én értem, de eleve nem lehet d.gás, ha kapcsolatban vagytok!!!!
2013. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Buborék Fejü ***** válasza:

Ugyanmár... méghogy nem tudja hogy kell...

Az meg sem fordult a fejedben, hogy azért nem törödik veled, mert veled is csak dugni akar csak kicsit hosszabb távon?

2013. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De lehet dugás, attól még, hogy együtt vagyunk.


Nem csak dugni akar, mert sokat bizonyított az elmúlt hónapokban. Tudom, hogy szeret. Csak ő nagyon más személyiség...

2013. ápr. 9. 15:09
 8/19 anonim ***** válasza:
De meg lehet tanítani,de ehhez anyukám tapasztalat is kell,ami gondolom neked nincs.Én pasim sem tudta! Több mint 1 évembe került,mire megtanítottam most meg halálosan oda vagyok azért,ahogy és amiket csinál.Szóval hajrá legyél türelmes,mert tudod a türelem rózsát teremt.
2013. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Te vagy a mindenható, hogy tudod mennyire vagyok tapasztalt?
2013. ápr. 9. 15:20
 10/19 anonim ***** válasza:
de mi? nem kényeztet, csak úgy berakja?
2013. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!