Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom csak magával törődik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak magával törődik, önző, egoista, és brutálisan nagyra van magával. Velem meg nem foglalkozik. Esetleg valakinek volt már ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj. Nem fog megváltozni. Bármit/bármennyi szeretetet is adsz neki, sosem fogja értékelni, csak a saját lénye lesz a fontos számára.
2013. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első lépésként gondolkodj el azon, miért a párod.
2013. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit javasolnánk úgysem azt tennéd.

tudod a szokásos..."kell a jó? nem! kell a rossz? kell!"

2013. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem mert kiváncsi vagyok, a párom most nagyon azt mondja hogy megváltozik de sajnos ismerem az embereket, nem fog megváltozni, nagyon nagyra van magára pedig nemtudom miért. És nem veszi észre magát. Még egy esélyt adok neki és szerintem utána byebye
2013. ápr. 10. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Tedd azt.
2013. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is volt egy ilyen párom, aki egy büdös ravasz róka volt és az elején rejtegette ezt az oldalát, de végül csak kibújt az a qurva szög a zsákból.Én MEGCSALTAM és utána kihajítottam, mint a szemetet.:)
2013. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom ugyan ilyen nem akar babát esküvőt mert ki mit szól hozzá csak az a lényeg neki jó legyen és kész azt mondta ha nem jó menjek:(
2013. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ahogy mondani szoktam. Kutyából nem lesz szalonna! Mikor torzult el ennyire a párod viselkedése? Az emberek változnak. Gondolom amikor összejöttél vele még nem volt ilyen egoista.
2013. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!