Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelentsen ez? Miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez? Miért kell ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel alakulgatott valami. Mindig együtt voltunk, és én annyira jól éreztem magam vele, nagyon örültem, hogy találtam egy normális, aranyos fiút. Nagyon kevés önbizalma volt, mert mindenki visszautasította. Gondoltam, majd én visszahozom az önbizalmát, mert egy tehetséges és értékes ember, nincs miért siránkoznia.

Ma viszont azt mondta, ne folytassuk, mert én túl szép vagyok hozzá, és jobbat érdemlek.

Ezt most mire véljem? Mi az, hogy jobbat érdemlek? Mégis honnan vette ezt a hülyeséget, miért kell ilyet mondani? Miért kell saját magát megaláznia? Nem tudom megérteni, hogy mondhat valaki ilyet.. Mit szóltok ehhez? :S


2013. ápr. 10. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok egyébként, ő 17.
2013. ápr. 10. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd.minden tisztelem a tiéd,én is hasonló fiu vagyok,csak nálam egy ugyanilyen lány nem adta meg az esélyt,sajnos
2013. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kell megkérdezned, csak ő tudhatja miért. Akár lehet az is, hogy valójában nem tetszel neki, vagy valakitől visszahallotta, hogy esetleg leszóltad.
2013. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem is tetszem neki. Pedig már örültem, hogy milyen kedves. Talán túl kedves is volt.. :O Biztosan valami van emögött, olyan nem létezik, hogy valaki csak így elutasítson, nem?
2013. ápr. 10. 20:07
 5/7 Minekaz144 ***** válasza:
Azt nem hinném, hogy nem tetszel neki. Inkább csak azért mondta mert lehet úgy érzi nem lesz neked jó vele. Ha szereted akkor tarts ki mellette és idővel jobb lesz.
2013. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a kérdésben. Nincs szegénynek önbizalma. Te biztos nagyon szép lány vagy és nem akarja, hogy a barátaid kérdezgessenek "Ki volt az a rondaság?" Nem akar kellemetlen helyzetbe hozni.
2013. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem csúnya épp ezaz... Rajta kívül még senkitől sem hallottam ilyet.
2013. ápr. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!