Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves fiú vagyok és csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok és csomó lány elmond nekem olyanokat amiről még a legjobb barátnőjük se tudnak, se a szüleik . Külsőre szörnyű vagyok . Ezek a lányok tőlem kérnek tanácsot mindenből, hogy kivel járjanak, mit csináljanak ha ez és ez van. (? )

Figyelt kérdés

Miért PONT tőlem kérdezik ezt ?

Ez jót jelent vagy csak hogy elmondják valakinek..?



2013. ápr. 10. 20:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Lelki szemetesláda...ismerős? :/
2013. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ezt még a hasznodra is fordíthatod!:) Hagyd, hogy sírják ki magukat a válladon, és meglátod, hogy szerzel magadnak egy megértő társat! remélem tudtam segíteni!:)
2013. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ezekkel nem lesz neked soha a büdös életbe semmi kapcsolatod. Ez a lelki szemetesláda rendeltetése. Rajtad sírják ki magukat és ennyi, pszichiáterre ugye nem telik mindenkinek. Részvétem, de voltam ilyesmiben.
2013. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
+ ölelgetnek , puszilgatnak , meg "imádnak"
2013. ápr. 10. 20:57
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
azzal hogy iyleneket osztanak meg veled burkoltan arra is utalnak hogy te nem vagy számukra pasijelölt mert "csak" barátként néznek rád.
2013. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelentenek, ezekkel semmi sem lesz, FRIENDZONED ha így érthető
2013. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszik hogy meleg vagy
2013. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem is csinálták. Ha hiszed ha nem, én megmondtam nekik, hogy nem leszek a lelki szemetesládájuk, hagyjanak békén. És úgy látom, hogy most már máshogy néznek rám. Már nem az a kis fiú vagyok akinek lehet sírni mert még örül is neki a szerencsétlen. Már nem ölelgetnek annyit, de ha megölelnek akkor azt már sokkal komolyabban gondolják.
2013. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, annyi jó ebben, hogy a nők megbíznak benned és így könnyebben meg fogod őket ismerni, így nőhet az önbizalmad, ha élsz a dologgal és ez majd a 20-as éveidben fog kamatozni, ha egy kicsit edzel, jól öltözködsz és lesz egyéniséged. Hidd el! Olyan, hogy szörnyű külső nincs, szedj magadra egy kis izmot, vegyél pár jó cuccot és alakítsd ki az egyéni stílusod. Olyan fegyver lesz majd a kezedben, amivel bármelyik nőt megkaphatod.


Ha viszont ezt elrontod, akkor lelki szemetesláda lehetsz.

2013. ápr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem néznek férfinak, hanem embernek.


Ez nem olyan rossz dolog, ahogy fent sokan írták. Egyetértek azzal, aki azt írja, hogy így alaposan megismered a női gondolkodásmódot, így orrhossznyi előnyre teszel szert, amit később a párkapcsolatban a magad javára fordíthatsz.


A nőknek a kinézet nem számít annyira, sokkal inkább az ápoltság, és az, hogy légy határozott, legyen önbizalmad. A külsődön edzéssel tényleg tudsz is javítani, ha akarsz.

2013. ápr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!