Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ki van égve, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ki van égve, már nem tud örülni semminek. Hogyan tudnék segiteni neki?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, az elsö másfél évben elképesztö nagy boldogság volt. Mostanra ez megváltozott. Borzasztóan elszomorit,hogy itt tartunk, mert amúgy nagyon szeretjük egymást.

Sajnos jópár rossz döntést hozott az életében, ami miatt ide jutott. Pl családi, munkahelyi dolgok terén. Legtöbbször rossz kedvü, nem tud örülni semminek, céljai nincsenek(még velem se). Ez persze teljesen kihat rám és a kapcsolatunkra is. Próbáltam kizökkenteni ebböl az állapotból, de csak azt értem el,hogy lehúzott engem is.

A pszichológust meg sem próbálnám, szerintem kiakadna ha felhoznám.

Van kettes számú opció?

Köszönöm szépen...


2013. ápr. 12. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes rákérdezned,hogy szeret-e még Téged szerelemmel?A válasza sok mindenen változtathat.Tapasztalat.
2013. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mutass neki szép dolgokat :)
2013. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kérdést magadnak, hogy "Kell ez neked ilyen életet akarsz?"
2013. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!