Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy lassan egy éve vagyok együtt a barátommal, de nemrég picit flörtöltem egy pasival és élveztem hogy egy másik srác le se vette rólam a szemét?

Figyelt kérdés
Egy helyen voltam a barátommal, nem történt semmi, sőt akivel beszéltem, szóltam neki hogy itt a barátom és meséltem neki róla. Sosem csalnám őt meg és néhány kisebb vitán kívül nagyon jól megvagyunk, de úgy érzem mivel folyton együtt mutatkozunk, nem kapok másoktól visszajelzést és az önbizalmam is egyenlő a nullával úgyhogy kellett egy kis visszajelzés...
2013. ápr. 14. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

teljesen normális.

23/l

2013. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Normálisnak normális, amíg nem csalod meg - gondolatban sem! Ha ez már fenn áll, akkor annyi értelme van ennek, mint Zámbó Krisztiánnak indulni az X-Faktorban. Semmi.
2013. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez a visszajelzés kell szerintem annyira egy szar duma.
2013. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Idegenkívüli_lénynek totál igaza van, ez egy szar duma arra hogy indokot találj a flörtölésre, ha flörtölni akarsz flörtölj, de önbizalmi kérdések mögé ne bújjunk,mert az önbizalom a sajátmagad megítélésből származik önmagad előtt, így totál lényegtelen hogy ki hokizik rád,az téged nem befolyásol.
2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pedig az én önbizalmam a mások visszajelzésén alapszik. Mint pl anyukámén vagy barátaimén. A srác még csak be se jött és megtartottam végig a távolságot, sőt otthagytam hogy megkeressem a barátom.
2013. ápr. 14. 22:37
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Jól van, én kérek elnézést gondolhattam volna hogy ha már ezt ide írod, reménytelen a helyzet. De remélem faszbukon izgatottan várod amikor jönnek a likeok és azok is növelik az önbizalmad...:D gyökér...a másoknak való megfelelés köszönőviszonyban sincs az önbizalommal. De hány éves vagy? Mert talán ez az infó szépít a helyzeten.
2013. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha az én barátnőm lennél, hála istennek, hogy nem vagy az Kedvesem, akkor megtanulnád kezelni ezeket a helyzeteket, mert én sovány poca vágtában hajtanálak el, mint a magzatvizet, ha velem vagy és másokkal óhajtasz flörtölni. Úgy tenném tönkre az idegrendszeredet, hogy észre sem vennéd. Aztán elgondolkodnál azon, hogy mit csináltál rosszul és miért nem becsülted meg a párodat idejében. :) I wann play a game...:)
2013. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudd. Nekem nincs 1000 ismerősöm fészen, kép is max 10 de azokon se mutatok semmi olyat ÉS nincs olyan képem aminél 10+ lájk van. Nekem az egész csak arra van hogy a barátaimmal tudjak beszélni...
2013. ápr. 14. 22:49
 9/16 A kérdező kommentje:
Másik pedig az, hogy a barátomnak mindent elmondtam hogy mi történt és nem zavarta. Ismer engem eléggé és kölcsönösen megbízunk egymásban.
2013. ápr. 14. 22:50
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
7.! Te meg ide jöttél fitogtatni a nem létező péniszed. Biztos megcsaltak agyba-főbe vagy mi a baj alapból vagy pszichózisos? Mert akkor nem kéne veszélyeztetned a nőket a léteddel.
2013. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!