Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 7 Hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 7 Hónapja együtt élek Párommal/aki egy47 éves 15 évig egyedül élő Nő/, az elején"megzabált"kb 1 hónapig. / Aztán szépen lassan elkezdtek elmaradnidolgok

Figyelt kérdés
Szóvá tettem ezt megsértődött, "mert csak kötözködni akarok, Van egy Fia/27 éves/aki anyuci kicsi9 fiacskája volt, és most rendesen féltékeny vagyok, mert görcsösen mindig a Fia jár az eszében, Ha a Fia jelen van, AKKOR ÉN ELTÜNÖK FELEDÉSBE MERÜLÖK, bálványozza a Fiát, és én mintha ottsem lennék. Nemlehet megölelnem a párom, nemlehet puszit adni, nemlehet hozzáérni. //MERT MEGLÁTJA A FIA//az őrület határán vagyok, már sokat veszekedünk, A szex őrült jóvolt eleinte. Mostmár lassan csak a kifogások maradtak, mert ha éjjeles akkor azért /régebben nemvolt baj/mostmár ha délelőttös azsem jó, MINDENRE MEGVAN A GYÁRTOTT INDOK. és nekem ez nagyon fáj, mert szerintem elhidegül tőlem. Én nagyon szeretem, és ezt Őis tudja. SEGITSÉG. /tudnák még irni nagyon sokat. SEGITSÉG.Ő miért nem akar megölelni néha ?ezt kérnem kell ? miért nem simit meg néha ? miért nem Ő jön oda néha?/Az elején azt mondta hogy Őbújós tipus./én nemezt érzem.A szexben azt mondja,tökéletes vagyok,és imád./mostmár jó ha egy héten egyszer együtt vagyunk/és jönnek A KIFOGÁSOK,és azt mondja"dehát mindig együtt vagyunk."ijenkor tudnék felrobbanni,mert tudom hogy már egy hete nemvoltunk együtt./neken pedig szükségem lenne a rendszeres szexre.MIT TEGYEK.

2013. ápr. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Nem túl nagy köztetek a korkülönbség?
2013. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A leírásod alapján én úgy látom,hogy túlságosan is ráakaszkodsz.Ok,hogy szereted,de nyílvánvaló,hogy zavarja,ha pl a fia jelenlétében is "nyalni-falni" akarod.Legyen egy kis önkontrolod mert ezzel a viselkedéssel elriasztod magadtól.
2013. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy 47 éves, 15 évig egyedül élő nővel vagy együtt és heti egy szex neked nem elég? a rendszerességről meg ne beszéljünk mert szerintem nem ismered akkor a szó jelentését...

Igen, néha külön kell kérned dolgokat, mert ami neked evidens, az a másiknak nem feltétlenül. Felteszem egyedül kellett felnevelnie a fiát, megküzdeni a gyerek és a munka körül felmerülő problémákkal úgy, hogy 15 évig senkitől nem kapott támogatást. Ne csodálkozz rajta ha közben megkeményedett és nem olvad egyből ha meglát, már nem 16 éves tinilány. Ha te több törődést igényelsz, akkor meg kell neki mondanod pontosan úgy ahogy ide leírtad. De egy ponton túl ne várd el hogy mindenben a te igényeid szerint fog alakítani saját magán és az életén, mert erről szól az együtt élés. Mindenki igazodik a másikhoz. Pl. te megmondod neki hogy rosszul érint hogy a fia előtt tabu az érintés stb., megkéred hogy ezen változtassatok, nyugodtan elejthetsz egy-egy simogatást ha elhaladsz mellette, de ne rendezz már féltékenységi jelenetet csak mert ott van a fia. Neked sokkal több időd van a nővel lenni, ne akard hogy akkor is az öledbe üljön. Társaságban amúgy se árt teret adni a másiknak, egyrészt mert etikátlan,gusztustalan és gyerekes ha folyton egymáson lógtok, másrészt meg egy idő után halálra idegesíted, úgy fogja érezni hogy megfojtod és akkor még ennél is kevesebb törődést fogsz kapni. Ha hagyod kicsit levegőzni, utána magától is oda fog bújni hozzád.

Megsértődhetsz azon amit írtam, de el is gondolkodhatsz rajta. Úgy veszem ki a szavaidból, hogy az átlagnál érzékenyebb, érzelmesebb férfi vagy, de azt ne felejtsd el hogy nem minden nő vágyik ilyen társra. Előfordulhat hogy a párod úgy érzi, hogy miután a fia kirepült, most megkapott téged, aki ugyanannyi figyelmet igényel, mint egy gyerek és ez kimeríti így majdnem 50 évesen. Szóval először is gondolkozz el, és halld meg amit mond, meg amit nem mond ki. Aztán nem ártana kezdened valamit a féltékenységeddel mert ez nem egészséges. Fel kellene ismerned hogy nem ugyan olyan minőségben vagytok jelen a párod életében, mint ahogy gondolom a legjobb barátnőre sem vagy féltékeny amiért figyelmet kap tőle. Csak azért mert az illető szintén hímnemű? Ez elég hímsoviniszta hozzáállás lenne... Megoldás lehet az is ha te is nyitsz a világ felé. Barátkozz, keress hobbit, edzőtársakat, akikkel ugyan olyan jól el tudod tölteni az idődet mint a pároddal. A lényeg, hogy ne úgy tekints rá mint az egyetlen szeretetforrásra az életedben, mert nagyon sok helyről kaphatnál még támogatást, és akkor a párod sem érezné úgy hogy kiszipolyozod és nem hagysz neki időt hogy új energiákat vigyen a kapcsolatotokba.

2013. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak annyi a probléma,hogy Ő KEVÉS IDŐT HAGY ARRA HOGY "KEDVESKEDHESSÜNK EGYMÁSNAK.HA EZT A KEVÉS IDŐT IS AZ ÖNURALMAMMAL TÖLTÖM EL,AKKOR MINEK ÉLÜNK EGYÜTT ?PL FONTOSABB A TV./HAZAÉREK ESTE A MELÓBÓL,ÉS MÁR NEM ÖLEL ÁT MINT RÉG,HANEM NYUGODTAN NÉZI A TV-T.HA GONDUNK VAN,ÉS MEGKELLENE BESZÉLNÜNK,AKKORIS TV-T NÉZ.A SZEXRE PEDIG MÁR SZINTE NINCS IS ALKALOM,MERT MINDIOG MEGVAN MAGYARÁZVA,HOGY "MOST MIÉRT NEM.

AKKOR MIT TEGYEK ?MENJEK HAVEROZNI ?MERT AKKOR AZ A BAJ.//KEVÉSBÉ FOGLALKOZOK VELE AKKOR AZ A BAJA HOGY HIDEG VAGYOK.//MÉGIS MIT KELLENE TENNEM.?IRIGYKEDVE HALGATOK HAVEROKAT,HOGY NÁLUK "ROHADTJÓ A SZEX"ÉS NEMTUDOM HOGY MI A BAJ.

2013. ápr. 16. 15:23
 5/5 anonim válasza:
15 évig ehhez szokott. Nagyon sok idő ám egy szokást megváltoztatni. Egy nő alapvetően szeretetre vágyik. Szeret romantikázni,és hidd el, a heti egy 47 évesen jó teljesítmény! Ha egy nőnél el akarod érni, hogy ágyba jöjjön veled, a romantikával kell kezdeni. Meg kell puhítani a lelkét, a szeretetedet kell éreznie, és nem azt hogy na most jön a szex, vágjak jópofit mert kiborul a férfi. Kedveskedni kell neki, és te simogasd. Ne várd ezt tőle. Érdeklődj mit csinált aznap, milyen kedve van, a lelkére legyél kiváncsi. Abban a pillanatban hogy megérzi, hogy nemcsak a testét akarod, hanem téged ő érdekel, bármit megfog neked tenni. sok sikert! :)
2014. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!