Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetbe került már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe került már valaki?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok együtt párommal,távkapcsolat, hétvégente találkozunk de mostanában összekapunk minden kis apróságon :(

van egy barátnőm aki kb egy hónapja árulta el hogy biszex

nincs vele semmi bajom, de azóta többet találkozunk és kicsit mintha közelebb kerültünk volna egymáshoz

ilyeneket csinálunk hogy kikapcsoljuk egymás melltartóját társaságban, ölelgetjük egymást, puszit adunk a másiknak, meg hasonlók... valamelyik nap már azon kaptam magam hogy smárolunk és eléggé élvezem

nem tudom hogy ez megcsalásnak számít-e mert végülis nem csaltam meg másik pasival

nekem ez nem számít annak, de nem tudom ő hogy reagálna

barátnőmnek is van párja

szeretem páromat, és nem akarom elhagyni


17 lány

(punk vagyok ha számít valamit)


2013. ápr. 16. 19:54
 1/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mit csináljak valaki segítsen!
2013. ápr. 16. 19:58
 2/6 anonim ***** válasza:
A megcsalás az megcsalás, akár lánnyal, akár fiúval. Vagy szakíts a sráccal, vagy ne csinálj ilyeneket a barátnőddel.
2013. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"(punk vagyok ha számít valamit)"

[link]

2013. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem akarok szakítani a sráccal, barátnőmmel meg sajnos vagy nem sajnos élveztem ami megtörtént


és azért írtam hogy punk vagyok, mert a punk csajok bevállalósak ;)

2013. ápr. 16. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy bevállalósak vagy sem... Ha a párod fontos neked, és nem szeretnéd őt nagyon megbántani, akkor könyveld el, hogy jó volt, de vége van.
2013. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megbeszéltem párommal a dolgot :)

köszönöm a válaszokat

2013. ápr. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!