Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú, komoly kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, komoly kapcsolatban, házasságban élők! Mennyi volt a leghosszabb idő, hogy kimaradt a szex?

Figyelt kérdés
Nem az első alkalom előtt, hanem amikor már elkezdtetek nemi életet élni egymással. Mi volt az ok, és mennyi idő volt a leghosszabb?
2013. ápr. 16. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
volt olyan hogy fél év is, amikor munkanélküli voltam, valahogy sok gondom volt, és nem is érdekelt más..
2013. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk együtt.az első hosszú kimaradás 3 hét volt,mert már nagy terhes pocakom volt és nem mert a párom hozzám nyúlni :D

a második a szülés után volt 6 nagyon hosszú hét

veszekedés miatt is volt már nálunk szex tilalom :D kb 8-10 nap

2013. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6-8 hét egészségügyi okokból.
2013. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Évek, elhidegülés, nem érdekli a szex.
2013. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt a férjemmel, Másfél éve házasok. a leghosszabb idő szex nélkül 5 nap.


ok: gyógyszereket kell szednem, és akkor mondta a dokim , hogy nagyobb adagot kell szedjek. alapból rosszul van tőle az ember, és nekem pluszba a max adagot kellett elkezdenem szedni. szóval 4 napig kemény hányós, hányingeres, émelygős, hasmarsos, gyenge időszak volt. az 5. napon csak 1 adagot vettem be, annyira nem bírtam már,hogy majd összeestem. még a vizet is kihánytam, nemhogy a kaját. és akkor tudtunk újra szexelni , aznap este, mert az 1 adag nem viselt meg annyira, és azt is reggel vettem be.


27/N

2013. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!