Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál a barátnőddel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátnőddel, ha kiderülne, hogy korábban volt már többéves kapcsolata nős férfival?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
már tegnap is mondtam, hogy nem
2013. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak ezért nem.
2013. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eléggé hülye indok lenne
2013. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én most kérdeztem, nem tegnap :D
2013. ápr. 17. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
A nős férfival szakítanék ha a felesége lennék :D De nem is értema kérdést, komolyan sokan beszorultak egy időgépbe és visszafelé néznek olyan idősíkokra amikor még nem is voltak a másik életében. Ha meg az ember nem őszinte és mondjuk ha ez a lány nem mondja el ezt az esetét akkor meg hirig van hogy ménem...
2013. ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
előtted volt, ne foglalkozzál már ilyennel, Te soha nem követtél el hibát, a lányok igen, nyugi, többen teszik ezt meg, mint gondolnád N
2013. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
IGEN. Szakitanék vele. Még jól le is ribancoznám. Normális nő nem kezd nős emberrel. Nekem alap erkölcs és etika kérdése, hogy nős ember tabu ha a párom nem igy gondolta/gondolja akkor semmi keresnivalója az életemben hisz ilyen alap dolgokban nem egyezünk.
2013. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha régebben nem zavarta, hogy 3-an vannak, akkor lehet, hogy most ő tart egy harmadikat melletted...

Sajnos nem tudhatod...

2013. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!