Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy cigiző ember a leszokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy cigiző ember a leszokás kezdeti stádiumában van lehet, hogy annyira meg viseli, mint egy szakítás?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
ki hogy éli meg. nekem nem okozott nehézséget. bár nem is cigiztem sokat
2013. ápr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy egészséges kapcsolata volt, akkor nem, ugyanis egy kapcsolat normális esetben nem hasonlítható össze egy szenvedélyBETEGSÉGgel.
2013. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Jobban.
2013. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Remélem valaki megerősíti, hogy annyira nem rossz azért, mert nekem se ártana ha abbahagynám, de ha tényleg akkora fájdalmat okoz mint a tönkrement kapcsolataim, akkor inkább lefutok a boltba és veszek gyorsan még egy karton piros malbit XD
2013. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 év cigizés után simán letettem, és egy percig nem hiányzott... mert miért hiányozna valami ami rossz, tönkretesz, és bűzlök tőle állandóan? A szakítás egész más.
2013. ápr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hajjajj!


Engem jobban tönkretenne ha megpróbálnám elnyomni az utolsó szálat is, mint ha szakítanának velem!

2013. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azóta nem tudok kimenni az utcára...:'(
2013. ápr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balanus_concavus ***** válasza:
Engem jobban megviselt.
2013. ápr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leszoktam 6 év után, nem volt könnyű de nem volt olyan szakítás utáni érzésem. Nem is maga a cigi hiányzott hanem a megszokás. Olyan napi rutin szerint cigiztem. Pl reggel munkába menet, kávé után stb, és mikor letettem hiányérzetem volt mindíg. De aztán elmúlt.

Amúgy megfogadtam hogy ez nem fogja rányomni a bélyegét a kapcsolatomra és előre bocsánatot kértem a barátnőmtől hogyha esetleg ingerültebb leszek vele pár hétig. De szerencsére nem fordult ilyen elő. :)

2013. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!