Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm vőlegénye 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm vőlegénye 2 éve meghalt egy balesetben. Most van egy párja aki képtelen elviselni, hogy a barátnőm még mindig tartja a kapcsolatot a volt párja szüleivel. Mit tegyen szakítson?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
a csávó egy b@rom az én véleményem szerint.
2013. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha még mindig nem tette túl magát a vőlegényén, akkor felesleges addig a kapcsolat, szerintem!

És ez nagyon úgy fest ...

2013. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es nem biztos.

Nem feltétlenül a férj a kapocs köztük.Lehet,hogy alapjáraton is megkedvelte azokat az embereket.

2013. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1.-nek teljesen igaza van! Mi a fene baja van ezzel az új párjának? Valami zavar biztosan van az agyában. Én nem lennék együtt ilyen barommal.
2013. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

a volt páromnak idős anyukája van és egy nálam fiatalabb huga.


a néni annyira megszeretett engem, és a tesoja is hogy mindig hivnak mikor megyek, vagy ők jönnek hozzám, úgy hogy azóta már mindkettőnknek volt kapcsolata.


nekem a nagyszüleim már régen meghaltak, sose ismertem őket, viszont ez a néni úgy viselkedik velem mintha a nagymamám lenne. és mindig azt mondja hogy én már család tag vagyok.

2013. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3! igaza van,

a szülőkkel lehet beszélgetni, nem hiszem a srácról beszélgetnek, hanem alapjában véve egy normális kapcsolat van köztük, kíváncsiak a lánynak, hogy alakul az élete, ez már lassan olyan, mint gyerek és szülő kapcsolat

a srácnak ezt el kell fogadni, értem zavarja, de egy kicsit kéne az agyát használnia

2013. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyik haverom volt barátnője a szakítás után is visszajárogatott a srác anyjához, mert annyira összehaverkodtak. Kínos volt, mert bár nem haraggal váltak el, mégis kicsit fagyos volt a viszonyuk.


A srácnak pedig ezt meg kell próbálnia megbeszélni és kompromisszumra jutni.

2013. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. mikor én megismerkedtem a férjemmel, ő épp válófélben volt az 1. feleségétől. a csaj állandóan a férjem szüleihez mászkált, na nem azért, mert annyira kedvelte volna őket, csak hatni akart rájuk, hogy befolyásolják a férjemet, gondolja meg magát. én jót nevettem rajta, ezen kívül több közöm nem volt hozzá. persze ehhez magabiztosnak kell lenni, ez a fiú meg kicsit sem az. bár érdekes, hogy olyanra féltékeny, aki már nem él. ha pedig a lány is azért jár oda, mert nem tud elszakadni a vőlegényétől, akkor pedig a srácnak kellene átgondolnia, hogy nem lenne- e még szüksége annak a lánynak egy kis időre.
2013. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítson. Ennek semmi értelme. A pasi csak az egója miatt nem viseli el. pedig lehetne megértőbb a barátnőjével. hihetetlen, milyen érzéketlen, gusztustalan, nárcisztikus embereket hord a hátán ez a mocskos bolygó. Még az se hatja meg, hogy a csajnak meghalt valakije. Jó, hogy a halott vőlegényére nem féltékeny, ha kimegy hozzá a temetőbe. Jobban jár, ha dobja a pasit. Az ilyen nem szeretetből féltékeny, hanem hiúságból és ez kur.va gusztustalan.
2013. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!