Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, csinos lányok (17-25)!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, csinos lányok (17-25)! Ha egy idősebb, negyvenes, ronda, de jólszituált pasi jó ajánlatot tenne nektek, elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nagyhasú, szőrös, kopaszodó...

2013. ápr. 18. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
felesleges a jó ajánlat, aki qrva, annál már előre tudod a tarifát. aki meg nem az, az nem fog belemenni
2013. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
milyen ajánlatot? mert ha munkát ajánl akkor azt elfogadom, persze.
2013. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

no way

ha egy fiatalabb jól szituált pasi tenne ajánlatot, azt se fogadnám el. erre ott vannak a hivatásosak.

2013. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1 csefy: nem alkalmi kapcsolatra gondoltam, az nem ajánlat.
2013. ápr. 18. 20:10
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

elküldeném a f*ba.

Aki ezt bevállalja,az max. hivatásos. Undorító az is,mikor 40-es pasik irogatnak chaten,hát még ez. Mégis mi a fenét képzelnek?! Keress a saját kor és súlycsoportodban.

2013. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem. És ha hozzáteszem, hogy ez a pasi megvenné nektek a divatos cuccokat, a legújabb mobiltelefont, csilloghattok-villoghattok, cserébe csak el kéne fogadni ezt a csúnya pasit partnerként, akkor meggondolnátok?
2013. ápr. 18. 21:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp.És nekem nincs szükségem rá, hogy ruhákkal meg ékszerekkel fizessen le valaki,ezeket meg tudom venni magamnak a saját fizetésemből.Igazi, normális, érzelmeken alapuló kapcsolatra vágyom.


23/L

2013. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Bar en 28 evesen akkor szerinted mar nem vagyok fiatal, de mindenesetre valaszolok. Szerintem minekinek megvan az ara, ferfiaknak, noknek egyarant. Ha megkerdezem mennyiert csinalnal oralis szexet egy ferfinek, biztos lenne az az osszeg. Pl 1 milliard forint. Ahhoz amit te irsz, nagyon sotetnek kell lennie mind a nonek, mind a pasinak. Biztos vannak ilyenek amugy.
2013. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Ja bocsi most latom, te parkapcsolatra gondolsz. Szerintem a szep lanyoknak lehet helyes baratjuk is, aki vesz nekik telot, meg hasonlo dolgokat.
2013. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!