Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! De hogyan dobjam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! De hogyan dobjam ki ha szeretem? Vagy ha eddig bírtam mellette várjam meg azt a reggelt amikor úgy kelek fel, hogy már teljesen kiábrándultam? Mi a véleményetek? Nem vagyok bolond, hogy még mindig vele vagyok? Nem semmi a tűrőképességem.

Figyelt kérdés
Együtt vagyok párommal 1 éve és 29. -én 4 hónapja. Együtt is élünk, folyton hazudik (ezt nem gondolom, tudom mert mindig lebuktatja magát vagy én buktatom le) emellett folyton veri a f....t és ebből már nagyon elegem van, evvel is mindig lebukik nekem ez nagyon rosszul esik, megesküdött, hogy nem fogja többet a sokadik lebukás után de azóta is lebukott. Már annyi mindent hazudik, hogy azt sem hiszem el amit kérdez. A kapcsolatunk elég viharos állandóan veszekszünk. Ráadásul imád játszani a gépen elmebetegeknek való lövöldözős játékokkal evvel is az idegeimre megy mert néha még a szexnél is fontosabb neki meg úgy egyáltalában nálam. Meg is mondtam neki, hogy szerintem ő majd 100 évesen EGYEDÜL fog meghalni játszás és f...verés közben. Egyáltalán nem való férjnek de még élettársnak sem. Csak azért vagyok még vele mert valahol szeretem és sosem tudom elküldeni. Pedig tudom, hogy egy olyan emberrel élek együtt akivel nincs jövőm. Ő még gyerek ő 23 éves én meg 18 de még így is komolyabb a gondolkodásom mint az övé. Egyszerűen nem tudom mit csináljak megváltozni nemfog az biztos. De a türelmem sem határtalan. Egyszerűen megbolondulok ha vele maradok. Itthon semmit nem csinál, hozzátenném, hogy rendőr. Amikor nem dolgozik itthon ül zabál és játszik. Annyi a dolga itthon, hogy megetesse a kutyát (én nem szeretem mert ugrál és végig csikarja a lábam) de néha még erre is lusta. Borzasztó. És az a baj, hogy már szinte minden nap eszembe jut: - elpazarlom a fiatalságomat. Én szeretek élni, szeretek táncolni, bulizni ő meg azt mondja már kiélte magát. Nem megyünk sehova vagy ha el is cipeltem valahova akkor leült egy sarokba megivott egy sört és 5 percenként azt kérdezte mikor megyünk? Mikor én még táncoltam, buliztam volna. Mióta együtt vagyunk hízott egy csomót, egyre jobban kezdek kiábrándulni.
2009. szept. 25. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

faszverés: nem tagadhatod meg tőle, mert ha te kevesebbszer szeretnéd, mint amennyit az ő igénye kíván, akkor ezt teszi h ne érezze magát rosszul.

hazugság: talán azért hazudik, mert minden kis baromságon összeveszel vele, ráadásul képtelenségekkel korlátozod (ld. faszverés) egy férfi nem fogja tűrni, ha ketrecbe akarod zárni.

lövöldözés: nem vészes, de ha folyton a gép előtt ülne, azért én is haragudnék. valamennyi idő meg azért csak kell neki is h kikapcsolódjon!

munka: az tényleg gáz, hogy nem csinál semmit!

kiélés: ilyet nem mondhat, annyit minimum megtehet neked, hogy elmegy veled vhova szórakozni, vagy elenged a barátnőiddel.


na így összegezve: az elejét mikor olvastam haragudtam rád, mert az a f.szverés dolog tényleg durva, én sose tiltanám a barátomnak, de a végére rájöttem h bár te is hibás vagy, azért mégis csak a srác ludas a dologban. én a helyedben még ma pakolnék, és mennék haza (vagy akárhova) mert így tényleg a legértékesebb idődet vesztegeted el olyanra, akit igazán már nem is szeretsz. tudom, nehéz döntés, ilyenkor kell, hogy szülők, barátnők maximálisan mögéd álljanak. ha megteszed, meglátod, nagyon meg fogsz könnnyebbülni.

sok sikert, szurkolok :)

2009. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Az nagyon jó, ha belátod mennyi hibája van, és főleg, hogy azt fontolod hogy kidobod. Teljes mértékben igazad van ha azt mondod, elpazarlod a fiatalságod, hiszen ez tényleg így van a leírtak alapján. Amikor szembe kerülsz vele és épp szakítani szeretnél csak valahogy nem megy mert még valahol szereted, gondolj arra hogy mennyi jó dologban lenne részed nélküle. Biztos vagyok benne, hogy találnál magadnak egy olyan személyt, aki sokkal jobban megbecsülne, szeretne és odafigyelne rád mint Ő. Ne legyél ostoba, hiszen mégiscsak a te jövődről, életedről van szó. Ha megmondod neki hogy szakítani szeretnél, talán még meg is változik, elvégre - csodák még vannak:)

Ha nem szeretnéd durr bele balázsként kezelni a dolgot, adj neki ultimátumot, ha abból sem tanul meg mennyen széllel szembe és ne foglalkozz vele többet:)

2009. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem légy sajatmagadnak annyira fontos, hogy megteszed magadnak azt a szivességet, hogy kirakod ezt a pasit, ezzel új utat és lehetőseget adva, hogy találj magadnak egy olyat, amilyet szeretnél! ;)
2009. szept. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és jókívánságokat. Mindenkinek igaza van. Az első válaszban írtak a faszverésről...annyit fűznék hozzá,hogy én igenis sokszor akarok szexelni sőt naponta többször is akár,de ő sosem és ha szexelünk is kivételesen pl: minden másnap ő akkor is kiveri titokban még suliba vagyok. Mert azt mondja a szexuális életünkkel nincs semmi baj, de ez "más",mert az milyen jó,hogy : - fúú most kiverem és remélem nem bukok le. Ezt mondja ő.
2009. szept. 25. 01:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és most regisztráltam csak emiatt és nem tudtam,hogy ki kell választani a kategóriát.:):(
2009. szept. 25. 01:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit vársz Tőle? Rendőr... :-)
2009. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Az első válaszoló tökéletesen elmondott mindent. Annyit tennék hozzá, hogy ez már nem szerelem, hanem függés, megszokás.


A kemény drogos is le akar szokni még is csinálja. Akkor most szereti a kábítószert? Nem, csak függ függ tőle.

2009. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!