Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki tetszik nekem csak az a baj, hogy ők nagyon jól állnak anyagilag. Nem szeretném ha azt hinné, hogy csak a pénze miatt akarok vele összejönni. Mit tegyek, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha van kellő kisugárzása és önbecsülése a srácnak, akkor nem úgy áll neki az életnek, hogy őt csak a pénzéért akarhatják.


Főleg, hogy ha még fiatalabb és nem önálló, mert akkor a pénze a szüleié igazából.


Szerintem nagyon egyszerű, ha drága dolgokat akar neked venni, csak akkor fogadd el, ha te is képes vagy azt hasonló értékű ajándékkal viszonozni. Ami túl drága ahhoz, hogy magadnak megvedd, azt tőle se fogadd el. Ha nem látja, hogy hasra esel attól, hogy nekik van mit a tejbe aprítani, akkor nem fog pénzhajhásznak gondolni.


De persze ehhez az is kell, hogy a srác ne könnyű prédát keressen, vagyis ne gondolja azt, hogy pénzen bárkit meg lehet venni. Én ezeket a dolgokat tisztáznám az első randikon, persze csak tapintatosan. Az őszinte beszéd sokat segít, nem elég, hogy gondolunk valamire, vagy félünk valamitől, hanem ki is kell mondani.

2013. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 33
2013. ápr. 22. 13:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát ez sokmindentől függ ám.Szülőkkel él e még vagy egyedül meg ilyenek.Az én párom is elég jó anyagi helyzetben volt mikor nekem megtetszett,én pedig nem mondhatnám!

Igazából nem görcsöltem ezen,hogy nehogy azt gondolja nekem a pénze kell.Magamat adtam,és ezt ő tudta mert mondjuk előtte is ismertük egymást már 2 éve.

Azóta a felesége vagyok:-)3 éve vagyunk együtt.

Ne parázz ezen,add magad!

2013. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. Az a baj, hogy szegényt már sok lány kihasználta. Minden lány csak a pénzre meg a jómódra hajtott.

4. Még a szüleivel lakik de már van saját lakása.

2013. ápr. 22. 13:38
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor óvatosan közelíts felé.Megértem,hogy fél kicsit attól,hogy megint csak egy kihasználós lány kerül az útjába.Amikor az én párom szingli lett,a környékbeli csajok csak úgy ugrottak rá.Persze mindegyik kiéhezett kis lotyó volt:-)

Ti beszélgettek,találkoztok,ismer téged?

2013. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem tudom ismeritek már egymást vagy csak Neked tetszik? ha csak utóbbi, akkor nem könnyű

legalább néha beszélgettek is? N

2013. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze ismerjük egymást, régen a haverjával jártam csak nagyon megbántottam a srácot és emiatt szakítottunk, tuti, hogy elmondta neki. Emiatt is félek hozzá közeledni.
2013. ápr. 22. 13:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg?Ha megkérdezhetem?Már csak azért is mert lehet,tényleg elmondta neki és ha nagyon gáz akkor lehet hagynod kellene ezt a pasit!
2013. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Leparasztoztam és ő ezt zokon vette mivel ő a szó szoros értelmében az.
2013. ápr. 22. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!