Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalt tudnátok ajánlani 35 éves férfinek, aki komoly kapcsolatot keres? Milyenek a tapasztalataitok, árak, ár-érték arány?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 21:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%
Az ÉLET nevű oldalt ajánlanám! Felejtsd el a keresőket, hacsak nem egy jóképű milliomos zsúrpubi vagy! De ha az lennél, nem tennél fel itt ilyen kérdést. Szóval maradj inkább a való életnél, mert nagyon kis százaléka az csak a keresőkön lévő nőknek, aki nem a mesebelit várja... Sajnos több mint 2 éves társkeresés utáni tapasztalat után vagyok kénytelen ezt mondani :/ És csak egyre rosszabb lesz :/
2013. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
30 fölött a való életben sem könnyű. Szórakozóhelyen sem igazán találtam még ideális társat. Nem siránkozok. Eddig azt hittem csak én nem találok neten ismerkedésre való "normális" oldalt, de látom többen vagytok ezzel így.
2013. ápr. 22. 21:53
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért a 35 még nem a vég, nem kell aggódni. :)
2013. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem aggódom, de szeretnék már komoly kapcsolatot, gyereket.
2013. ápr. 22. 21:58
 15/18 anonim ***** válasza:

én személy szerint a randihely.hu nevű netes társkeresőn voltam fent fél évet összesen. itt ismertem meg a férjem:)


ja és ingyenes.


sok sikert;)


27/N

2013. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én itt ismertem meg a nejem:

[link]

2013. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

randivonal.hu én itt néztem körül a pasik között. Volt pár szimpatikus, leveleket is kaptam, de végülis meggondoltam magam mielőtt elkezdtem volna bármelyikkel is ismerkedni.. szóval nem tudom megmondani hogy mennyire komolytalanok vagy nem. De az a tippem, hogy van ilyen is, olyan is köztük.

Nekem nem tűnt rossznak az oldal.

2013. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő hozzászólásaitokat, nagyon kedvesek vagytok!
2013. ápr. 23. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!