Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy az az ember, akit a világon a legjobban szerettél, elhagy, ráadásul nagyon csúnyán?

Figyelt kérdés
Muszáj, hogy tanácsoljatok valamit! Férfiak és nők véleményét is szívesen fogadom! A történetünk röviden: több, mint 8 éve voltunk együtt, ebből több mint 7 évet együtt is éltünk a legnagyobb szeretetben és békességben. A rossz helyzetekben is számíthattunk egymásra. Minden haladt a maga útján, szép lassan fonódott össze az életünk, azt éreztem, megtaláltam életem párját, akit minden hibájával együtt szeretek, és közösen tesszük a dolgunkat a jövőbeli terveinkért, céljainkért. (Gyereket tervezett, stb.) Megkérte a kezem. Hozzáteszem, saját magától. Én nem az a fajta lány vagyok, aki 5 éves kora óta az esküvőjéről álmodik, szeretek mindent a maga idejében kiélvezni, azzal, aki erre érdemes. Szóval vártuk a nagy napot, ami egyre közeledett. Tervezgettünk, szervezgettünk. A munka miatt elég nagy volt a stressz rajtunk, de otthon igyekeztem nyugodt légkört biztosítani, levenni annyi terhet róla, amennyit csak lehet. Kicsit "majomszeretetben" éltünk, egymás nélkül nem igen tudtunk létezni. Sajnos én eltörtem a lábam, de úgy volt, hogy az esküvőig még lesz 1 hónapom gipsz nélkül, tehát teljesen rendbe jöttem volna... Erre derült égből villámcsapás, 1,5 hónappal a nagy napunk előtt szakított. Otthagyott egyedül, begipszelt lábbal, abban a városban, ahol csak ő volt nekem és a munkám. Mindenkit elmart mellőlem. Egyedül maradtam. Tegnap derült ki, hogy - az ő elmondása alapján - a szakításunk után 1 héttel összejött egy nála 10 évvel fiatalabb csajjal, akit szinte mindenki megkap, és ráadásul a főnöke lánya. Pont ő, akinek 1 hónappal ezelőttig elvei voltak... Segítsetek! Hogyan legyek mihamarabb túl ezen? Én 27N, ő 31F. Köszönöm!
2013. ápr. 23. 06:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Idővel jobb lesz. Itt is hasonló a szitu. F/31
2013. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, és persze még ő hibáztat mindenkit. Főként az én családomat,szüleimet (akik nagyon sokat segítettek nekünk anyagilag is). De még csak arról sincs szó, hogy beleszóltak volna az életünkbe. 70 km-re lakom tőlük, teljesen egyedül! Nem tudom, mit próbáljak tenni. Aki átvészelt már ilyet, kérem írja le, hogyan sikerült Neki!
2013. ápr. 23. 07:04
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! És Veled/Veletek mi volt? Hol jársz a folyamatban?
2013. ápr. 23. 07:11
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Megnyugodhatsz, hogy ez a nő már megvolt neki évekkel korábban melletted, csak jól játszott, és te nem akartad látni a valóságot. Tessék előre nézni, akkor is amikor majd visszaakar kotorni.Mert fog. Na akkor jön el a te időd. Egy biztos, sosem kéne nekem ez a tag.
2013. ápr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem volt neki senki, a csajt kb. fél éve ismeri. Tudtam, ha összefutottak a munkahelyen, mert elmondta, hogy milyen sötét. Ráadásul a kedves kollégája volt rákkatanva erre a nőre, erről is tudtam. Aztán gondolom lett jó pár közös téma, a nőcske bevetette magát, kicsit sajnáltatta is magát, stb... De hogy valaki képes legyen eldobni egy szép életet egy ilyenért? Nem értem! Kb. 1 hónapja fordult ki önmagából! Olyan sötét jövőképe lett és borúlátó. Még én vigasztaltam! :(
2013. ápr. 23. 07:23
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Tanulság: nem kell vadidegen városba költözni, egy pali miatt. Te írtad, hogy mindenkit elmart mellőled. Jobb, hogy kidobott. Meg nem értem ezt se, hogy próbáltál minden terhet levenni a válláról. Minek? Mindenkinek saját magának kell a dolgaival megküzdenie. Túl sokat adtál magadból. Jobb, hogy vége.
2013. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Egyetem elvégzése után ebben a városban maradtam - Vele. Bizonyítani akartam, hogy fontos nekem. De mindez 8 évig működött is. Aztán 1 hónap alatt a feje tetejére állt a világ! :(
2013. ápr. 23. 07:44
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon fáj, de idővel jobb lesz. Nagyon kis naiv vagy, "a szakításunk után 1 héttel összejött".... Persze. Nehogy azt hidd, hogy nem a csaj miatt szakított... Nem 1 héttel utána jött össze vele...

Az, hogy a csajt hogy jellemezte neked, tökéletes figyelemelterelés, ami működik is, hogy véletlenül se gyanakodjon a másik.


Vonzza az újdonság varázsa, de ez gyorsan elmúlik majd. Ennyi időt nem tud kitörölni, mint amennyit vele töltött. Megy majd vissza hozzád, de legyél észnél. Ráadásul betegen otthagyni valakit, gipszes lábbal... Undorító. Nem véletlenül akkor ment el, a csaj már rég várt rá.


Hogyan tovább?


1. A pasi egy hazug, kétszínű szemét.sírd ki magad, egyél csokit, vagy amit szeretsz, aztán elég a sírásból és a csokievésből! :)

2. Minden vég gy új kezdete. Ezt fogadd el. Most valami új kezdődik. _Fiatal vagy, előtted az élet. Van valami nagy vágyad, amit nem csináltál még? Akkor itt az ideje...

3. Gondolj bele: újra randizhatsz majd, és van valaki, aki csak rád vár, aki nem hagy el betegen, nem csal meg, csak meg kell találni.

4. De ezek előtt tarts szünetet, heverd ki ezt a szemetet, sportolj, olvass, csak nehogy az legye, hogy visszavágásból jöjj össze valakivel. Békélj meg a helyzettel, ez legyen az első.

2013. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig simán lehet, hogy szakitás után ismerte meg a csajt. Viszont az is lehet, hogy megvolt neki melletted is. Az én exem is igy csinált. Hogy képes erre egy "ember"? Befekszik mellém elfogdja a szeretkezést, a fülembe hazudja hogy szeret egy órával később meg a másiknak is ugyanezeket? A glilisztában több a gerinc mint az ilyen pasikban. Exem is csak akkor hagyott el amikor már megvolt neki a másik, nehogy két szék közt a pad alá essen. Aztán rá két hétre elhagyta a csaj.

A düh és a harag megkönnyíti a felejtést. Ilyen szemétládát megutáltam teljesen sokkal könnyebb volt igy elfelejteni hisz ilyen embert tilos is szeretni.

2013. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak az fáj a legjobban, hogy ő nem ilyen volt! A környezetemben csak kapkodja mindenki a fejét (család, szülők, barátok), hogy ő nem ilyen. Senki nem ilyennek ismerte. Teljesen kifordult magából emberileg is. Azokba rúg bele, akik segítik az életben...
2013. ápr. 23. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!