Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy a barátommal már kb. fél évvel ezelőtt szakítottam. Azóta beszélgetünk stb... de amikor találkozunk egyszer úgy érzem vele szeretném leélni az életem, máskor viszont pl. összejöveteleken ( a közös ismerősök miatt) azt gondolom hogy minek van itt...miért van a közelemben, ...ránézni is "rossz".. nem értem. Lehet velem van a baj és ezekkel a kétes érzésekkel. Szerintetek valójában mi állhat a dolog mögött? Köszönöm a válaszokat.

18L


2013. ápr. 23. 21:15
 1/1 anonim válasza:
Hát ez elég ellent mondásos:D De lehet, hogy testileg vonzódsz hozzá és a másik része, pedig zavar vagy fordítva az egész. Vagy lehet idegesít néhány berögzött szokása, amit már te sem veszel észre csak idegesít. Nézd meg szerintem, hogy ha kevesebbet találkozol vele milyen érzések alakulnak ki benned és nézd meg úgy is, hogy sokat. Lehet hosszú, de fel tudnád térképezni az érzéseid:))
2013. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!