Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hol lehet molett lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol lehet molett lányokkal ismerkedni, akik nem flegmák? Nagyon bejön

Figyelt kérdés
hiába kövér disznóg*cik XD hiába mondom ezt komolyan bejön pedig így beszélek róluk. nem is értem magam. mcdonalds ba is zabált egy röfi. de mégis pl egy mekibe, h mehetnék oda, ha pl nincs egyedül?

2013. ápr. 24. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gyenge, már a zoofilok is megjelennek errefelé? :)
2013. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked olyan lány, aki nem flegma, ha te ekkora peréj vagy?


Minek ilyennek nő egyáltalán?


Sőt, minek él az ilyen?

2013. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre akkor érdemes majd visszatérni, ha a te szádból sem a kapa lóg. Bár kétlem, hogy ez bekövetkezne... normális reakciót ne nagyon várj nőktől, legyen az molett v. vékony, amíg ekkora gyökér állat vagy :)
2013. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

eléggé farok vagy de

az ízlésem az hasonló nekem is, én is gerjedek egy ducira de mégis valahogy azt mondom magamban hogy fogyhatna :D

2013. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
A stílus maga az ember. És te akarsz rendes csajt?
2013. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már magár egy rendes kérdést feltettél, hogy lehet így beszélni arról a fajta lányról akire vágysz. Biztos hogy ilyen lányt akarsz?
2013. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!