Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom megcsókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom megcsókolt mikor egyik este buliból mentünk haza! Mit csináljak? /meleg téma/

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy az egyik haverom felvetette, hogy menjünk el iszogatni mert már nagyon régen voltunk!

Azaz igazság, hogy nagyon jót buliztunk és nagyon-nagyon leittam magam és nem igazán tudtam megállni a lábamon viszont még mielőtt valaki megkérdezné mégis mindenre emlékszek hogy hogyan azt nem tudom de nem is ez a lényeg hanem hogy mivel együtt lakunk a barátommal így ő támogatott egész úton és mikor haza értünk levette a pulcsim meg a cipőm és elkísért az ágyig és elment vagy a konyhába vagy a fürdőbe és hozott egy pohár vizet!Utána valamikor bealudtam és olyan hajnali három lehetett mikor felkeltem megpróbáltam felállni de a padlón koppantam és ezt ő meghallotta mivel az ő szobája pont az enyém mellett van így átjött és segített felkelni és utána már ottmaradt mellettem végig és mikor megint megpróbáltam felkelni éppen felültem és ő megcsókolt és azt mondta hogy feküdjek vissza én meg a döbbenettől nem is tudtam hol vagyok hirtelen!Majd megint elaludtam és délután mikor felébredtem megláttam hogy még mindig ott ül és engem néz és megkérdezte hogy milyen volt a nyugtatója amivel visszafektetett én meg tettettem a hülyét, mint aki nem emlékszik semmire de nem hiszem hogy bevette!Most mi legyen? Kérlek adjatok tanácsokat!!!!! *.*


2013. ápr. 26. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
kamu
2013. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Ha tetszett a csók, akkor mondd meg neki, ha nem, akkor azt is. Mi olyan nehéz ebben?
2013. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Juj, szegénykém! :D

Remélem nem volt olyan rossz, hogy utána napokig dadogj! :D

Nagyon-nagyon kényes téma, mit ne mondjak! Ráadásul a legjobb barátod? Egyáltalán vannak hasonló hajlamaid mint a barátodnak? Ha nincs, akkor szerintem feltétlenül beszéld meg vele, hogy te a másik csapatban játszol!

Ha van, akkor... hát akkor nem tudom!

Azóta próbálkozott flörtölgetni veled?

2013. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
96%
Hát figyu! Azt egyedül csak te tudhatod, hogy mit kell tenned! Ha úgy érzed, hogy működne a dolog kettőtök között, akkor beszélj vele! Amúgy meg ez a "barátság" már mindenképp véget ért, ha ő többet érez, akkor már semmi nem lesz a régi. Szerintem nem gáz, ha úgy érzed, hogy egy párként is megállnátok a helyeteket, de ezt neked kell eldöntened :)
2013. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát most hogy hazajött a részmunkaidős állásából rákérdeztem hogy mégis mi volt ez az egész és ő meg értetlenül állt előttem végül leesett neki hogy miről faggatom de ahelyett hogy válaszolt volna bevonult a szobájába utána meg már nem kérdeztem rá! Miért nem válaszolt?
2013. ápr. 27. 16:29
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyébként különösebben nem mondanám hogy tetszett a csók de nem is undorodtam tőle!
2013. ápr. 27. 16:31
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
szerintem neki ez a helyet sokkal kellemetlenebb mint neked egyébként.... döntsd el hogy akarsz e tőle valamit, és ne te "faggasd" őt, hanem döntsd el, hogy te mit akarsz, mert hogy ő mit akar ez egyértelmű ez alapján sztem
2013. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem akarsz tőle semmit, mondd inkább meg mihamarabb, hogy ne reménykedjen, és meg tudjátok beszélni a dolgokat, meg hogy legyen ezután, ha érzel valamit, és el tudnád fogadni őt, akkor áldásom rátok.
2013. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Mázlista !!! ;)
2013. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Rendben így fogok tenni!
2013. ápr. 28. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!