Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire gyökér lenne? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gyökér lenne? Ha egy pasi meg van bántódva, miért kell egyből lefeküdnie egy másik nővel? Holott vannak érzelmei? Egyik nap az egyikkel, másik nap a másikkal. Nekem ez felfoghatatlan.

Figyelt kérdés
Nem általánosítok,mielőtt bárki az hinné!

2013. ápr. 28. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mástól megkapja azt amit tőled nem ilyenek a pasik csillagom jöjj össze velem én nemvagyok olyan mint a "többi" pasi :)
2013. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert ha otthon görnyed a sarokba azzal mennyivel lesz jobb? Értelems pasi inkáb megbeszéli a problémáját az értelmes nővel és igy helyreáll a béke és nem kell senkinek lefküdnie mással. :)
2013. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1,mindent megkap,nem azzal van a gond.

2,próbáltam vele beszélni,de nagyon makacs:/

2013. ápr. 28. 00:49
 4/5 anonim ***** válasza:

oda megyünk ahol a kedvesség van.

a savanyú képpel elvégzett f@sz-szopás hiába szex,nem őszinte és nem kedves.

2013. ápr. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4,te sem érted ám a kérdést.A szexszel semmi probléma,nem győzöm hangsúlyozni.
2013. ápr. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!