Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akarok mar lefekudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarok mar lefekudni vele?

Figyelt kérdés
Mi valtozhatott meg, amiert nem kivanom mar? Nem ertem...jol megvagyunk, megnevettet es boldogga is tesz, de valahogy mar nem kivanom a szeretkezest vele... Sot amikor meg akar csokolni hosszasan akkor is en szakitom felbe par masodperc utan...egyre gyakrabban kapom azon magam, hogy inkabb ulnek a hazba es filmet neznek mint setalni menjek vele... Mar nem akarom hogy hozzam erjen,idegesit ha tapogat.. Es ami a legrosszabb nem tudom, hogy hogy mondjam meg neki mindezt...Nem akarom megbantani..nagyon jo velem es nem erdemelne meg..de mar lassan nem talallok kifogast miert nem akarok szeretkezni, es ha megis tesszuk egyre nehezebb szinlelni hogy en is elvezem...Segitsetek kerlek..nem ertem ezt az egeszet...

2013. ápr. 28. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! egy kicsit több infóra lenne szükség. mennyi idősek vagytok? mióta vagytok együtt? mióta érzed ezeket?
2013. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem te már csak megszokásból vagy vele együtt. Már rég kihűlt részedről a kapcsolat csak te nem akarod megmondani neki.

17f

2013. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 eve. Mindketten 23 evesek vagyunk. Talan igaza vol annak aki azt mondta, hogy kihult a kapcsolat. DE az a fura hogy meg szeretem...Szeretek beszelgetni vele, szeretem tudni hogy szamithatok ra barmi tortenik...nem tudom oszinten mi tortent..
2013. ápr. 28. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem a kapcsolat hűlt ki, hanem a szexuális együttlét számodra.:)


Ezen könnyű változtatni. Szerepjátékok, új, szexi ruhák, új pózok, stb. :)

2013. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

az első válaszoló vagyok. barátom 24 éves, én 19. 2 éve vagyunk együtt, 1 éve vele élek. nekem is átsuhant párszor az agyamon, hogy bakker, fiatal vagyok még ehhez, szabad akarok lenni, mással kipróbálni dolgokat, elengedni magam egy buliban... stb. másfelől viszont itt van ő, aki a legcsodálatosabb ember a földön, imádjuk egymást, és sosem szeretném elveszíteni.


nálatok is valami hasonló a helyzet? mérlegelni kell... te érzed, merre visz a szíved!!! a szexen úgy javíthattok, hogy kevesebbet csináljátok és változatosan. ha egyáltalán nem kívánod, tarthattok pár hét szünetet. mindenféleképp mondd el neki, amit érzel! komolyan.


sok sikert! :)

2013. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boldogság Bár ***** válasza:
53%
Ha esetleg fogamzásgátlót szedsz az csökkent(het)i a nemi vágyat! Nekem ez volt... Abbahagytam és máshogy védekezünk azóta nincs ilyen probléma kivéve ha hulla fáradtak vagyunk. Szerintem a lehető legrosszabb ha színleled azt, hogy neked jó! Ne tedd! ha szexre kerül a sor csak mondd az elején neki, hogy kényeztessen vezesd azokra a dolgokra amik neked élvezetet nyújtanak... ne csak azért szexelj, h Ő kielégült legyen.
2013. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Meg kell találni az okokat. Nálunk is van ilyen probléma, pedig a szeretet töretlen. Ha őszinték vagytok és keresitek a megoldást, akkor jó. Ha hazugságból szexelsz és nem jó, akkor csak egyre rosszabb lesz.


Mondd meg neki, hogy nem kívánod annyira a szexet és kicsit most hagyjon békén. Nem fog neki örülni, de meg fogja érteni. Ha már nagyon áll benne a kisördög, akkor orálisan lehet "tompítani" a vágyát.


Addig is kicsit foglalkozz magaddal, éld az életed és próbáld meg felderíteni, hogy ez egy fogamzásgátló-hatás, vagy egyszerűen csak nem volt jó a szex és ennek ez lett a hosszú távú hatása, vagy esetleg csak kicsit lazulnod kell és aztán majd megjön a kedv magától.


Ha a csók nem is esik jól, akkor is azért próbálj neki valami csontot dobni. Az én barátnőmet is alig tudom rávenni egy csókra, és engem ez pl nagyon tud bántani, nagyon rossz, amikor kicsit meg akarom szeretgetne és egy gyors puszi után eltol magától..

2013. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!