Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek hogy tudják pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hogy tudják pár havonta váltogatni a párjukat?

Figyelt kérdés
itt mindkét félre gondolok, de főleg nőkre... miért van az, hogy huszonéves korukban összejönnek sok mindenkivel, és mindegyikkel le is fekszenek... úgy váltogatják a partnerüket mint a bugyijaikat/alsógatyáikat. De főleg a nőknél, hogy ennyien átmentek már rajtuk. Ez még egy dolog, de azt is vallják, hogy milyen szerelmesek, én nem értem, ilyen gyakran, meg hamar hogy lehet túllépni egy(több) szerelmen?

2013. ápr. 28. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
látod ezt én sem értem,jo kérdés,
2013. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
egyik se megfelelő, ugyanolyan gyökér az összes pasi
2013. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán divatból mert minden tv csatorna azt küldi a tinik agyába hogyan legyenek minél nagyobb ribancok ráadásul fő műsor időbe meg ezt látják a netenn.
2013. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ott van példának az Éjjel nappal Budapest . az mit is sugall bulizzál igyál b@sszál mindenkivel
2013. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak hiszik,hogy ilyenkor szerelmesek,valójában nem azok.És mivel az ember,vagyis a legtöbb ember társas lény,nem szeretnek egyedül lenni.Nem találják a megfelelő partnert sem,ezért váltogatják sűrűn,túl hamar összejönnek valakivel,és mire kezdik kiismerni kicsit,nem tetszik nekik az illető,és jöhet a következő.
2013. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A média tehet róla szerintem, de azért ne általánosítsunk. Nem minden lány ilyen, csak a partiribancok.

Amúgy meg igen, erről az ilyen műsorok is tehetnek, mint pl az Éjjel nappal Budapest... na, az totál ezt neveli bele ebbe a generációba! :/


A pasikat se kell mondjuk félteni (természetesen itt is tisztelet a kivételnek, mert szerencsére nem minden férfi ilyen), de sok pasi azonnal dobja a csajt, ha nem tudja ágyba vinni minél előbb. Udvarolni macerásabb, mint megdöngetni egy egyéjszakás kaland során. Ha már kicsit teperni is kell utána, akkor inkább keresnek olyat, aki könnyebben kapható. (Még egyszer mondom, hogy szerencsére NEM minden férfi ilyen, sokan még mindig hajlandóak tisztességesen és türelmesen udvarolni!) A csajok meg félnek, hogy ki lesznek hajítva, ha nem produkálnak valamit, attól rettegnek, hogy egyedül maradnak, ezért inkább bemásznak akárki ágyába, csak hogy azt érezzék, hogy ők fontosak és szeretik őket, és így tovább.


Amúgy tényleg ez a mai generáció legnagyobb hibája, hogy ebben a rohanó világban mindenhonnan azt sugározzák felénk, hogy most, azonnal, rögtön, nincs idő, ne várj, most vagy fiatal és élj a mának, mert holnap már öreg és csúnya leszel és nem fogsz kelleni senkinek... Ezért mindenki kapkod, mindenki azonnal akar megszerezni mindent!

2013. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az új partner csodálja őket, mivel még nem ismeri őket. Ezt az ismerkedés elején lévő izgalmas érzést hajtják, mert otthon a szüleik nem becsülik őket.
2013. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utsó előti, én azt gondolom 2 nő van a fiúk számára: Akit meg akarnak döngetni de nem éri meg udvarlással időt pazarolni rá. És van akire megéri.
2013. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy lány is keresztül megy ugyanazon a fejlődésen mint a fiúk, ki kell nekik is élniük magukat. Elsősorban emberek vagyunk.
2013. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pluszban itt GYIK-on is észrevettem, hogy ha jön egy kapcsolati probléma, rögtön legalább 10 válasz jön rá, hogy dobja ki. Az emberek már nem hajlandóak megjavítani a dolgokat, ha elromlik, rögtön ki kell dobni. Sosem szerettem ezt a hozzáállást.
2013. ápr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!