Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy kihűlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kihűlt a kapcsolatod és szakítottatok, majd később újra összejöttetek, újra feléledt a szerelem?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le, hogy hogyan történt...kíváncsi vagyok!

És ha lehet, kort és nemet is írjatok!

Köszi:)


2009. szept. 27. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és megint összejöttünk immár 3 hónapja :)

15/L

2009. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két éve jártunk legelőször fél évet.Kihűlt a szerelem,keveset voltunk együtt,ő inkább haverokkal volt,én meg már nem éreztem azt hogy meghalok a hiányától!Elmondtam neki az érzéseim,és azt mondta ő is igy érzi.Szerettük egymást,de már csak megszokásból..Aztán megszakadt minden kapcsolat köztünk(pedig nem igy volt megbeszélve)Aztán 5 hónapja összefutottunk egy baráti találkán.És ott ujra fellángoltunk.Összejöttünk és most nagyon nagy a szerelem:)


16/L 19/F

2009. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Felmelegítve csak a rakott káposzta a jó, akinél meg esetleg más is, annak még nem jött meg az esze és nincs tisztában vele hogy mit is akar.
2009. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek bejön van akinek nem. Persze nem mindegy az sem, hogy ki miért szakított először. Én és a barátom egy év után szakítottunk. Okunk igazból nem nagyon volt rá, nem jöttek ki a dolgaink és úgy döntöttünk szakítani lesz a legjobb. Fél év után ismét egymásra találtunk. Sokkal jobb a kapcsolatunk most és már több mint 2 éve vagyunk újra együtt.


21/L

2009. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5hónapot voltunk együtt, szakítottunk és az egész nyár olyan se veled se nélküled kapcsolat volt. Most meg újból újra együtt és olyan jó, nagy a szerelem :)

Remélem sokáig így lesz. Örömmel olvastam mások történetét-tapasztalatát, és hogy létezik ilyen és lehet minden olyan mint volt és tartós :)

2009. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sajnos volt benne részem..:D


Új iskolába kerültem és sok pasi bejött onnan...először az egyik fiúr hajtottam, utána a haverjára és végül Dávidra...Neki bejöttem, de haverom volt... kérdezte, hogy mi lenne, ha megkérdezné, hogy járnék-e vele. Azt mondtam, nem tudom..sok ideig gondolkodtam rajta, mert nem akartam tönkretenni a barátságunkat egy kapcsolattal, de végül belementem,mivel beleszerettem.

Mivel ez egy iskolai kapcsolat volt, nem volt túl pörgős.

Nem is csókolóztam vele, de egyszer elmentünk kosarazni.:)

Csak 2-en voltunk a pályán és (olyan romantikus volt... *-*) csókolóztunk.

Jól megvoltunk fél hónapig, aztán jöttek a gondok.

Megismertem az egyik legjobb haverját,/Ferit/ felvettem MSN-re és ott beszélgettünk.

Sajnos nagyon elcsábulós fajta lány vagyok, ezért baj történt.

Beleszerettem a haverjába.

Dáviddal folyton veszekedtünk nagyon kis apróságokon.

Egyik este Pénteken, mikor kimentünk a faluba a haverokkal szülinapot ünnepelni, egy kis incidens történt az egyik volt osztálytársammal.

Nem tudtam így tovább járni vele, ezért szakítottam, pedig ő folytatni akarta.

Rá 2 napra elkezdtem Ferivel járni, akivel 2 hónapot voltam együtt.

Szakított velem.

Úgy 1 hónappal rá, rámírt MSN-en Dávid, hogy nem akar haragban lenni velem.

Újra bartáok lettünk.:)

És egyik este elkezdett mesélni egy kosármeccsről, énpedig megkérdeztem, hogy énis mehetek-e, de akkor nála alszom, mert este már nem bírtam volna hazajönni.

Igent mondott.

A meccsen alig szólt hozzám...énis féltem kicsit..Alig vártam, hogy már kettesben legyünk.

Mikor odaértünk hozzájuk, én gépeztem, amég ő fürdött.

Utána DvD-ztünk és elkezdte fájlalni a lábát, amit megmasszíroztam.:)

Filmnézés közben, (egy ágyon feküdtünk, ami kb 1m 20cm-s)

elkezdtem csikizni ,lefogta a kezem , én pedig otthagytam a hasán a kezem.Észre sem vettem, még el nem kezdte cirógatni. Akkor tudtam, hogy ő viszont szerelmes belém, mint én belé.

Este 8-tól hajnali fél 4-ig ölelkeztünk, aztán elaludtunk egymás karjaiban.

Azóta is együtt vagyunk és úgytűnik, nem is lesz vége.:)

2009. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!