Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, vannak még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vannak még normális lányok a 15-18 éves korosztályban, akik nem csak kihasználják a pasikat, akik komoly kapcsolatra vágynak? Mai lányok külsőleg jól néznek ki, de belsőleg. és milyen egy normális lány, ha az vagy indokold meg miért!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az vagyok :) és én is akarok komoly kapcsolatot... hogy miért vagyok normális? nem csak a külsőre megyek (azért adjon magára) nem érdekel h mennyi pénze van vagy h milyen kocsival jár... őszinte vagyok egy kapcsolatba soha nem csaltam meg a párom inkább szakítottam vele normális vagyok az emberekkel nem gúnyolok ki senkit, nem hülye csitri módjára viselkedek hanem mint egy felnőtt tini...kiállok a szeretteimért. nem hazudozok megmondom kerek-perec h mi a szitu nem beszélek ki senkit se ha buliba megyek nem ribanckodom...stbstb 19/L :)
2013. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Méghogy a lányok használják ki a férfiakat...vhogy ezt én nem érzékelem.mindigis komoly kapcsolatot akartam,de az összes pasi csak kihasználni akart,szorakozni...pedig normális lánynak vallom magam,nem ribanckodom,és ndm is a páwákra hajtok....
2013. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, és nem volt még senkim, nem is akartam kihasználni senkit, több mint egy éve ugyanaz tetszik, csak persze esélytelen, ez hosszú, mindegy. az a baj, hogy a fiúk is előbb veszik észre a cici-fenék-láb jócsajokat, mint az esetleg a kicsikét önbizalomhiányos, visszahúzódó, nem "fullos" lányokat. Én normálisnak tartom magam, mert nem vagyok felszínes (sőt), akit szeretek, azt tényleg megbecsülöm, nem cserélem le a baráti körömet havi rendszerességgel, és vannak céljaim a jövőre nézve. csak nem vagyok jó csaj, mert eleve nem vagyok könnyen ismerkedő, társasági ember, alacsony az önbizalmam, és mindenen agyalok. vedd észre az olyan csajokat, akikről első ránézésre süt, hogy "sajnálom-hogy-élek"-kisugárzása van. na, neki sokkal jobban esne egy bók vagy elismerés, mint egy eleve népszerű vagy önhitt csajnak:)
2013. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én normális vagyok :) Igaz, nemrég töltöttem a 19et, de előtte is az voltam :P 18 évesen jöttem össze az első pasimmal. Addig valahogy senki sem dobogtatta meg igazán a szívem, ámítani meg nem akartam egyikünket se.

De a párommal úgy érzem, teljessé vált az életem. Külsőleg és belsőleg is mindent szeretek benne. Az eszemmel látom, tudom a hiányosságait, mégis imádom. Remélem még nagyon sokáig együtt leszünk *.*

2013. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. Önbizalom rajtad is múlik, azért hogy jobb csaj legyél tehetsz érte, jobb ruhák pl sportolás, edzés, stb stb. Én nem voltam jó pasi, de meg akartam változni, és kozmetikus, meg mindent elkövettem, és meg lett az eredménye.Mindenért küzdeni kell az életben, és igen sok ilyen lány van mint te, de nem szabad elhagyni magad! Küzdj, és bízzál, és keres olyan pasit aki meg tud becsülni, és aki nem elérhetetlen. Utolsó kommentelőnek meg sok boldogságot, kívánok! És akkor milyen egy ideális pasi? Írjátok le :)
2013. ápr. 28. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok: hidd el, 12 kilót fogytam az elmúlt 4-5 hónapban, kigyúrtam magam, hogy szépen fogalmazzak :D nem azon múlik az önbizalom, hogy hogy nézel ki..:) ideális pasi nincsen, de bírom, ha valaki kedves, szereti az állatokat és a zenét, és lehet vele beszélgetni:) meg hát igen, a külső számít. rám most egy olyan gyerek hajt aki nagyon aranyos, tele vagyunk közös témákkal, de úgy néz ki(dagi és kicsit kancsal is), hogy semmiképpen nem akarok vele összejönni. ámítani meg nem akarom, összejönni vele főleg nem csak mert egyedül vagyok. neki is szarul esne ha látná hogy viszolygok tőle.
2013. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az igen :O akkor elégé szépen dolgozol, akkor annak meg is lesz az eredménye hidd el, ne keseredj el! :D de azért ha jól nézel ki, több a önbizalmad, bátran állsz oda a tükörhöz, sokat számít hidd el :) aranyos srác lehet, nekem is volt sok ilyen lány, de van az a mondás hogy a külső megfog, belső megtart :) nem a külső a legfontosabb, de kell egy minimum kinézett. Azzal meg ne is gyere össze aki nem tetszik, totál felesleges, de attól még barátnak jó lehet, azok kellenek hidd el.
2013. ápr. 28. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Igenis a lányok használják ki a pasikat. Ha nincs sok lóvéd és menő sportkocsid, szóba se állnak veled.


A normális lány nonexistent fogalom...én legalábbis nemigen ismerek olyan csajt,aki ne a lóvét meg a verdát nézné egy pasin.

2013. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 eves vagyok masfel eve tart az elso es remelem utolso kapcsolatom :-) Vilag eletemben komoly eletreszolo kapcsolatra vagytam nem erdekel nagyon a kulso de azert nem uszik a hajam a zsirtol :D nem mondanam,hogy kifejezetten normalis vagyok inkabb csak erdekes ;) egy kicsit paranoias, humoros ,szarkasztikus, figyelmes, romantikus, szereny , az eszem valamilyen szinten a helyen van de neha elmennek otthonrol :D
2013. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez is (mint minden ilyen kérdés) egy egyszerű általánosításon alapul. Természetesen vannak még normális lányok, csak gondolom meg sem próbáltál odamenni egy csendesebb lányhoz beszélgetni. Pedig hidd el sokkal többre mész egy olyan lánnyal akivel lehet beszélgetni, azt persze nem mondtam, hogy egy értelmes lány nem lehet szép.

Én is normális lánynak gondolom magam, bár ezt azok tudnák megmondani akik körülöttem élnek. Szerintem egy normális lánnyal el tudnak beszélgetni a fiúk, értelmes, okos, kedves. Szerintem egy normális lány lehet szép.


Kedves fiúk!


Nem minden lány szemét, vannak normálisak csak keresni kell. Vannak szép és normálislányok ezt tudnotok kell!


Kedves lányok!


Ti is általánosítotok. Nem minden fiú gonosz, higyjétek el. Beszélgessetek az osztály értelmesebb, kevésbé menő embereivel, és meglátjátok, hogy értelmes, szerethető embereket fogtok találni.

2013. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!