Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi ido után koltoztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ido után koltoztetek ossze? Vannak hátrányai annak ha fiatalon koltozunk ossze?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk egyutt. Jovore tervezzuk az osszekoltozest ha befejeztuk a sulit. 19/L


Nehez fent tartani mindent? pl kocsi, étel, futés, ház stb..


2013. ápr. 29. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Sokba. Csak akkor költözzetek, ha fent tudjátok tartani a lakást, a rezsit, magatokat. Munka kell mindkettőtöknek.
2013. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Mennyi a keresetetek, persze hogy van hátránya mindennek van. Pl hány nő írja, hogy nem akarja a párja elvenni és amikor írják, hogy minek vegyen el amikor megcsinálsz mindent otthon mint egy feleség, akkor meg megsértődik
2013. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hol? A fővárosban? Megyeszékhelyen? Kisvárosban? Az árak nagyon változóak.
2013. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Amikor a volt férjemmel összeköltöztünk akkor előtte 5 évet már együtt jártunk. Házasság után költöztünk össze, és 6 év után el is váltunk.

A második férjemmel megismerkedésünk után 1 hónappal összeköltöztünk, és 10 év együtt élés után úgy döntöttünk itt az idő hogy összeházasodjunk.. Még ma is boldog házasok vagyunk..:)

Az együtt élés akármikor költöztök össze, nehéz lesz ha számolni kell a kettőtök fizetését. Természetesen ha van pénz bőven akkor nem okoz gondot semminek a fenntartása. Ez csakis tőletek függ, hogy anyagilag mit engedhettek meg magatoknak.

2013. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Mi 2 év után költöztünk össze. Az eleje nehéz volt, páromat úgy nevelték hogy a nő csinál mindent, ezt is várta volna el tőlem.


2 évvel később házasodtunk, 10 éve vagyunk házasok.


Az anyagiakkal nem volt gond, mind a ketten kerestünk, az én hiteles lakásomban laktunk.

2013. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

3 hónap után öasszeköltöztünk,ennek 10 éve és élünk boldogan azóta is (már házastársként 2 gyerekkel)


Dolgoztunk mindketten,mire vártunk volna?

ami működik,az működik rögtön összekltözéssel is,ami nem,arra kár várni 5 évet az összeköltözéssel.

2013. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Ezt mi innen nem tudhatjuk, hogy az adott városban az általatok kinézett lakást/házat mennyibe kerül fenntartani. Arról pedig végképp fogalmunk sincsen, hogy nektek mik az egyéni igényeitek. Mennyit esztek, dohányoztok-e, szórakozni milyen sűrűn és hová jártok, mennyit mentek az autóval (az sem mindegy, hogy egy V8-es, 6000 köbcentis autót kell tankolni vagy egy 1.0-ás Suzuki Swiftet)

Ha konkretizálnád egy kicsit a dolgokat, akkor többet lehetne segíteni.


De a legjobb az lenne, ha ezekre az elkövetkezendő egy évben te kezdenél el odafigyelni. Menj el bevásárolni Édesanyáddal, akkor tisztában leszel az árakkal és látod, hogy a te családodra kb mennyi megy el egy hónapban kajára. Ahhoz már lehet viszonyítani. Nézd meg a számlákat is. Ezek alapján sacc/kb be lehet lőni a saját költségeiteket.

Kaja egyébként 50-80 között havonta két embernek. 40-ből is ki lehet hozni, de akkor vagy nem laktok jól mindig, vagy ritkán esztek mondjuk húst. 50 két embernek átlagos mennyiségben és minőségben már elég. 80-ból pedig már kényelmesen ki lehet jönni, nem mindig az árakat nézve lehet vásárolni, hanem megveheted azt, ami ízlik:)

2013. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

19 vagyok, 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt élünk(közösen jöttünk egyetemre pestre).

szerintem nincs sok hártánya:) jó persze majd az idő igazol minket, most még nem jártathatom a számat, de én jól érzem így magam. :) sok időt tudunk együtt tölteni, ami a tanulás miatt egyébként kb lehetetlen lenne. megtanuljuk egymást tolerálni, meg persze néha rohadtul összeveszünk:D de szeretjük egymást, még most is nagyon.

fenntartani meg szerintem abszolút nem nehéz. mi ugye pesten lakunk egy panelban, tehát kert nincs, de kb annyi a dolgunk, hogy befizetjük a számlákat. a lakást rendben tartjuk, a kisebb elektronikai bakikat ha vannak, megcsinálja a barátom. kocsink nincs, az ide fölösleges lenne. az étel meg... én úgy jöttem ide, hogy egy rántottát is csak szakácskönyv alapján tudtam összedobni, most meg már egész ehető kis menüket összedobok. mondjuk a mai napig nem a szívem csücske a főzőcskézés, ezért sokszor inkább elmegyünk valahova enni (nem étteremre kell gondolni, de nagyon sok helyen este 6-7 után féláron adják a főttkaját).

szóval szerintem vágjatok bele:)

2013. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
1év járás után költöztünk össze,akkor voltam 20éves.Az elje elég nehéz de ha egyszer már jól összecsiszolodtok akkor nincs gond ,báris mi boldogok vagyunk már 10éve együtt.
2013. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
anyagiakat nem írtam. én havi 50et kapok, a barátom kb 60at, és vígan megvagyunk belőle az egyetemi bulikkal együtt. annyi, hogy albérleti díjat nem kell fizetnünk.
2013. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!