Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakul ki egy munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki egy munkahelyi szerelem?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok azok történetére, akinek volt ilyenben része. Hogy kezdődött, mik voltak az előjelek, hogy alakult ki az egész, miből gondoltad,hogy nem pusztán munkahelyi barátságról van szó stb...
2013. ápr. 30. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mind úgy kezdődik,hogy túl sok a szabad idejük munka közben...

Érdekes,nekem arra nincs időm,hogy megálljak,nem csajozni.

2013. ápr. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 White Lily ***** válasza:
meglátod, valami megfog benne, aztán keresed a tekintetét, vágysz a társaságára, ha kölcsönös akkor viszonozza. A folytatás gondolom randi. Ha komolyabban gondolják akkor meg a többi. bár én a randiig nem jutottam el azzal aki tetszett nekem, de jó lett volna ;)
2013. ápr. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már csábítottam el az egyik munkahelyen főnökömet, mert megtetszett. Először én kezdeményeztem, írtam neki este skype-on, valami munkahelyi kérdés miatt, de aztán elkezdtem másfelé terelni a témát, kiderült, hogy csomó közös van bennünk, már másnap elhívott találkozni (munkahelyen kívül), aztán ment a dolog tovább. Pár hét után meg is bántam, mert ahogy kitudódott, valahogy máshogy néztek a többiek, megváltoztak a dolgok, úgyhogy otthagytam a pasit is aztán a munkát is :) De a tesóm is az főnökével jár (már nem a főnöke azóta, más területre kerültek), már vagy 3 éve együtt vannak és nagyon jól megvan vele.
2013. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!