Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim féltékeny lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim féltékeny lehet a legjobb (fiú) barátomra?

Figyelt kérdés
Van gy fiú akivel nagyon jóban vagyunk. Néha szoktam neki az arcára puszit adni, meg megölelem, de ezen kívül semmi. Szeretem a barátomat, és a fiú iránt nem érzek semmit. Az meg lehet hogy féltékeny les za barátom? Ha igen, hogy tudnám neki elmagyarázni(értelmesen) hogy nem akarok a fiútól semmit?

2013. ápr. 30. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha olyan beállítottságú a pasi, akkor igen, az lesz, és sehogy sem fogod tudni neki elmagyarázni :D az én pasim is ilyen, meg akar takarni minden pasit, akivel jóban vagyok, pedig vannak páran, mert informatikus szakra járok :)
2013. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

erre énis zabos lennék ám he!


ne magyarázd el, ne puszilgass más srácokat és kész

2013. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked se esne jól, ha a barátod más lányokat puszilgatna és ölelgetne.
2013. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

te nem lennél féltékeny, ha a barátod más lányt is ölelgetne, meg puszilgatna rajtad kívül?


Kicsit jogos, de ha nem érti meg, hogy csak barátok vagytok, akkor legalább annyi áldozatot hozz, hogy nem puszilgatod többet a másikat..

2013. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100 százalék hogy féltékeny lesz
2013. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bizonyos kor felett ez totál rendben van (mondjuk 22-25). Alatt meg személy válogatja.
2013. máj. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miért nem a barátodat ölelgeted és puszilgatod? Tehát gyakorlatilag két pasasból is hülyét csinálsz (kivéve, ha a fiúbarátod búza).


Elmondjam, hogy az ilyen lányokat melyik kategóriába teszik a pasik/férfiak?

2013. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
na jó, mi 30 évesek vagyunk, de én ebben nem látok rosszat. én a legjobb barátomnak kb. hetente mondom azt is, h szeretlek. és akkor mi van? hát szeretem, mert a legjobb barátom. ha többet akartunk volna egymástól, akkor hozzá megyek feleségül, nem a férjemhez.
2013. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gagyi vagy 8-s.
2013. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
anyád a gagyi.
2013. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!