Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim lehet hogy kiköltözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lehet hogy kiköltözik Németországba örökre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Választhat , hogy itthon marad az apjával, vagy kiköltözik örökre Németországba. Nem tudok neki tanácsot se adni mert nagyon szeretem őt és én mindenképpen az itthonmaradást javasolnám .Mit tegyek , h reálisan lássam a dolgokat és segítsek neki??
2013. máj. 1. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész vele?
2013. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert mindenképpen befejezem itthon a középiskolát meg a tecnikusit ://
2013. máj. 1. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha marasztalod azzal önző leszel, mert inkább a saját boldogságod helyezed előtérbe. Ha elengeded, akkor rossz lesz neked, de az idő mindent megold. Ilyen esetekben előfordulhat, hogy éveken belül újra találkoztok, hogy még nagyobb szerelem pattan ki köztetek. Sikerül a fiúnak megalapoznia az életét és esetleg még te is oda tudsz költözni hozzá, egy biztosabb élet reményében.
2013. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hány év 1-2. Mindegy, szerintem jól teszi,és biztos,hogy Te is utána fogsz menni,legalább mire végzel ő megteremti az alapokat! És azért nincs olyan messze,hogy évekig nem találkoztok.Kicsit húzos lesz,de ha ezt kibirjátok,csak jobb lehet.Milyen jövő vár rátok Magyarországon,belegondoltál?
2013. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs itthon amit sajnálsz itthagyni akkor menj utána, még talán anyagilag össze is szeditek magatokat!


Ha van akkor gondold meg.

2013. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Skype:vvargadavid ***** válasza:
ha szeret téged akkor nem megy ki, ennyire egyszerű
2013. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miért akar örökre kimenni? Általában pár évre szoktak munkát vállalni, hogy legyen valami megtakarítás.
2013. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mivel Neked a sulit el kell végezni, nem mehetsz

ne mondj semmit, ne legyél önző, hagyjad menni, hiszen az ő életéről van szó, ha szeret, akkor később még összejöhettek, sajnálom, de én ezt tenném N

2013. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha csak évek múltán tudsz utána menni akkor jobb ha elengeded őt, éveket nem lehet elvárni senkitől hogy kivárjon. Nekem a barátnőm ment ki 2 év kapcsolat után , elengedtem.
2013. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!