Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Normális, hogy a barátom anyja benne van a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, hogy összeveszünk és mindenképp tudni akarja, hogy min vesztünk össze. Rám szól hogy "ne hisztizzek" (úgy kezel mintha csak én lennék a hibás a fia meg tökéletes), a magánjellegű dolgaimat is tudja mivel faggatja a páromat, akit hiába kértem hogy ne beszéljen ki mindent rólam. pl. hogy a papám kórházban van, kifaggat hogy mi a baja (hiába nem akarok róla beszélni, mivel fáj!). Számon kéri, hogy hogyn sikerlt a próbaérettségim, és hasonlók.. Amúgy is nagyon zárkózott vagyok, szinte a saját szüleimmel nem beszélem meg a gondjaimat, nem hogy még egy idegennel! Normális hogy belekényszerít, mindent számon kér és mindent tudni akar? Én reagálom túl?? Úgy érzem, mintha vele is járnom kellene, nem csak a fiával...
2013. máj. 4. 11:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A barátod anyja nem normális. Viszont a pasid is egy béna pocs, ha ennyire könnyen befolyásolható. Az anyja gyakorlatilag dróton rángatja.
2013. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Közöld a fiúval a problémádatt,és mond meg neki hogy ez neked igy nem megy. Aztán vagy beszél az anyjával vagy ez van....
2013. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak szimplán érdeklődik, az nem lenne gond, mert ez így természetes.

Viszont a kettőtök kapcsolatába ilyen szinten nem szólhatna bele elvileg. Meg hát a számon kérő hangnem sem igazán helyes a részéről.

2013. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Elmondtam a barátomnak, hogy nekem ez sok. Erre az volt a válasza, hogy túlreagálom és azanyja nem akar rosszat meg szeret engem... Elvileg nekem kéne ezt megbeszélnem az anyjával (barátom szerint). Úgy érzem nincs hozzá erőm, egyszerűen besokalltam...
2013. máj. 4. 11:10
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

a mama egy tudálékos zsarnok

a fia egy marionett bábú

nem reagálod túl

kissé gázos a helyzeted

2013. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem normális,és ezt mondd el a pasidnak is. Erre rá fog menni a kapcsolatotok egy idő után.Mondd meg Neki,hogy rólad semmit,jól vagyunk aztán ennyi! Ez a fiú nagyon anyámasszony katonája lehet,engedje már el az anyja szoknyáját,ezt közöld vele! Az anyjának meg csak annyit monddj,hogy semmi közöd hozzá,mi ezt tisztázni fogjuk,mi dolgunk.Ennyi! jaaaj de ismerős! Mindig a szülök.....
2013. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Az a kellemetlen, hogy én az ország másik végében lakom, így hozzán nem tudnánk menni, meg amúgy is sok nálunk a családi zűr. Így ha együtt akarunk lenni akkor ált. a hétvégéket töltöttük együtt, hétköznap csak találkozgattunk. Viszont a múltkori beszólás után (mikor összevesztünk) "remélem ez már végleges szakítás". Nos, azóta nem voltam náluk és nem is akarok menni. Így tényleg véget kell vetni ennek az egésznek.
2013. máj. 4. 11:17
 8/30 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet:o engem folyton hivogatott telefonon az anyja... nekem is sok lett elhiheted és fél évig bírtam és a srác nem csinált vele semmit ki is dobtam...amúgy szerintem meg a srácnak kéne leállítani az anyját mégis csak az ő anyja. és megkéne mondania hogy ez a ti dolgotok és nem tartozik rá. és miaz hogy rád szól hogy ne hisztizz.?:O egyátalán mit szól bele akkor hisztizel amikor akarsz ha nemtudja elviselni az ő gondja.
2013. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
ez már csak így működik, a családdal is jársz, velük is kell kommunikálnod, de hogy te mit mondasz el magadról, az rajtad múlik. Zárd rövidre a dolgokat, mondd, hogy nem részleteznéd, meg nem tartozik rá. Ha meg a pasid ezt nem érti meg, később nagy problémák lehetnek, zsarolhat a srácon keresztül, irányíthat, kell ez neked? Legjobb lenne a párod anyját hanyagolni, ne találkozzatok.
2013. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el a pasidnak,hogy már a szakításon gondolkozol emiatt,és vagy leállítja az anját,vagy éljen vele! próbáljatok meg máshol találkozni,kert,vagy ismerős haver stb... mindenképpen kerüld el őket,főleg ez a beszólás miatt.Erről tud a pasid,erről a beszólásról?
2013. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!