Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Annyira bizonytalan vagyok? Tényleg nagy dolog lenne, ha írna egy pár sort?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon friss kapcsolatom, de én eddig úgy éreztem, hogy a fiú is komolyan gondolja, hiszen az anyukájának már bemutatom és szervezett közös programot a barátaival, ahova engem is elhívott. A barátai előtt simán felvállalta, hogy együtt vagyunk, megcsókolt, átölelt ilyesmi.


A problémám az, hogy nagyon feszült és ideges mostanában, mert dolgozik és most fog érettségizni is. A kettő együtt nagyon fárasztó és nehéz, én ezt megértem, és szeretnék segíteni neki, de nem tudok. Csütörtökön beszéltünk utoljára, akkor azt mondta, hogy nincs türelme senkihez és semmihez. Azóta nem beszéltünk. Én tegnap írtam neki pár sort, de arra sem válaszolt. Nekem ez rosszul esik.


Ráadásul én is nagyon ideges vagyok, én is most érettségizek, igaz, nem dolgozok mellette. De olyan jó lenne, ha megölelhetném, vagy csak megsimogatnánk egymást. De erre jelenleg esély sincs, mert még csak telefonon sem beszélünk.


Én pedig egyre bizonytalanabb vagyok. Úgy gondoltam, hogyha bemutatott az anyukájának, és a baráti programjára is elhívott, akkor csak komolyan gondolja ő is, különbem miért tette volna ezt?! De most már semmit sem tudok.

És idegesít, hogy nem tudok róla semmit, viszont ráerőltetni sem akarom magam. Tegnap írtam neki, nem válaszolt, és ez bánt.


Én tényleg megértem, hogy fáradt és ideges, de tegnap délután óta legalább egy sms-t írhatott volna, hogy köszi, hogy gondoltál rám, vagy ne haragudj, de nincs kedvem senkihez, majd hívlak vagy valami. De semmi.

Szeretnék neki segíteni, de így nem tudok. Ha már egy üzenetre sem válaszol, nem megyek át hozzá, mert nem hiszem, hogy örülne neki.


Most mit csináljak? Nagyon bizonytalan vagyok..



2013. máj. 4. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két napja beszéltetek, azért az nem volt olyan régen. Ne zaklasd.
2013. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem zaklatom, tegnap írtam neki, nem válaszolt. Most nyilván nem fogok neki írni, minek, ha tegnap sem válaszolt. És tudom, hogy 2 nap nem sok idő, de ha valaki fontos neked és tudod, hogy baja van és 2 napja nem beszéltetek, az azért csak rossz érzés, nem?!

Csak egy biztatásra, megnyugtatásra lenne szükségem.

2013. máj. 4. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik ha bajuk van, egyedül szeretnek lenni, és kifejezetten idegesítő tud nekik lenni, hogyha mások zavarják őket. Előre bejelentette az egyedüllét iránti igényét, te meg ezt nem veszed figyelembe.
2013. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van! Most már mindegy, a múltat nem tudom megváltoztatni. Remélem, ha kicsit megnyugszik keres majd.
2013. máj. 4. 18:35
 5/6 anonim válasza:
100%
Mi lett azóta veled-veletek?
2013. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vasárnap beszéltünk, de elég távolságtartó volt. Tegnap találkoztunk, miután megírtuk az érettségit. Kérdezte, hogy sikerült, milyen volt, de ennyi. Azt megértem, ha a suli közepén nem akar csókolózni, de még puszit sem adott meg semmi.

Nagyon félek, és egyre több összeesküvés elméletet gyártok. Ma is láttam érettségi után, elég jókedvűnek tűnt, a barátaival volt. Tök lazának és felszabadultnak tűnt, ahogy beszélgetett a fiúkkal, lányokkal. Nem akarok féltékeny p*csa lenni, de kicsit fáj, hogy engem hanyagol, miközben másokkal ilyen jól el van.

2013. máj. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!