Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Porig aláztam, a földig lebecsültem egy csaj szépségét minden szempontból, és az értékeit is. Nagyon rossz voltam. Valahogy vissza lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ocsmány ronda, Azt gondoltam h mindez a daga**dt se*ged miatt van? azt gondoltad, te id/-*ióta állat? stb.

Ezt vissza lehet csinálni? (a csaj 18)


2013. máj. 5. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
vissza, de neked még mélyebbre kell süllyedned
2013. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Max ha időutazó vagy.:D
2013. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Időgép
2013. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 Nem kell sülyednie, elrebeg egy bocsit és menjen tovább a sorsának az útján-ő vesztett már mint a kérdező.


A másik ember nyerni fog.

2013. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek után inkább ásd el magad 30 centi mélyen, és buzulj be. :)
2013. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
B@szódj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát....vagy igen igen igen igen igen igen igen igen igen igen sok időbe fog ez kerülni,vagy esélytelen......elég sértő voltál,a legérzékenyebb pontokon csaptál le.így eléggé lehetetlen a dolog
2013. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én egy ilyen után biztos, hogy többet szóba nem állnék veled. 26N
2013. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg a masik az a tipus e akit alpari karomlassal meg lehet serteni, vagy az aki mar akkor tudta hogy nyert mikor ezek elotortek beloled. Igazabol ez nem egy megalazas csak magadnak. Valahogy olyan erzes mintha semmit nem tudnal csinalni mar csak atkozodni a tavolbol. De ezt embere vallogatja. Lehet hogy o tenyleg megsertodott
2013. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!