Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen béna kifogás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen béna kifogás ez a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy nagyon hiányzok neki és szeret, de nem akar újra összejönni velem, mert fél, hogy újra szakítás lesz a vége.

Ennyi erővel minek alszol úgyis álmos leszel... kb.


ÉS nem csak kifogás, hanem tényleg hiányzok neki, de most nagyon elszúrta az életét és nagyon zavaros korszaka van.



2013. máj. 6. 08:55
1 2
 1/13 dickharta ***** válasza:
fasság! biztos már alakul neki egy másik. aztán még itt akar tartani talonban. látványosan rúgd ki a p'csába! tele van a világ nőkkel..
2013. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már megtettem meg utálom is, de még mindig a fejemben van és nem sikerül felejteni...
2013. máj. 6. 09:17
 3/13 anonim ***** válasza:
az én exem ugyanezt mondta... = nem szeretlek már annyira, hogy újrakezdjük
2013. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24/L voltam
2013. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy csak fél és bizonytalan magában. A nők nagyon érzelmesek sokkal nehezebben teszik túl magukat a szakításon mint a fiúk. Adj neki időt, mert idő kell neki hogy rájöjjön a saját érzéseire. Idő kell, hogy a hiányod vissza vonzza. De csak ha tényleg szeret még.

Közbe ne gondolj ilyeneket, amiket az első ir persze nehéz mert ilyenkor az ember kombinál tudom én is de nem kell mindjárt a legrosszabbat mögé képzelni. Egyenes ember ilyet nem csinál, te ismered te tudod milyen. Szerintem nincs itt más, és nincs is talonban tartás egyszerüen szegénynek összetört a szíve és idő kell, hogy kiheverje... ha te voltál az oka akkor főleg ne őt hibáztasd hanem nézz magadba hogy te mit tettél meg és mit tehetsz meg most érte.

2013. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen béna kifogás a barátnőmtől?"

alatta:


"ÉS ez nem csak kifogás, hanem tényleg hiányzok neki"


Megválaszoltad a saját kérdésed. Most akkor Tőlünk mit vársz?!! :D

2013. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, sok embernél van olyan, hogy nagyon szeret valakit, mégis megpróbálja elfelejteni, mert valószínűleg nem fog működni. Pl. nagy távolság esetén, vagy ha a személyiségeik ütik egymást.


Tehát szerethet téged a lány, de azért azt mindenki tudja, hogy ha egy pár szakít, akkor általában azok a problémák, amik miatt egyszer külön mentek, később is színre léphetnek. Ha érzed, hogy szeret, akkor teperj,és még simán lehet belőle valami, csak ne rontsátok el megint.


17/L

2013. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem voltak problémák. Mert beszéltünk róla sokat és egyszerűen nem tudja miért szakított velem és most magát emészti miatta.
2013. máj. 9. 14:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom...

szerintem keress márt és próbáldd meg elfelejtenii ://

17/L

2013. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még, ha eltudnám... 2 hónapja szenvedek és ő is próbálja felejteni, de nehéz.
2013. máj. 9. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!