Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk, hogy megváltozzun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, hogy megváltozzunk, ne legyünk ilyen féltékenyek egymásra?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretjük egymást, de állandóan vitatkozunk. Minden nap órákon át veszekszünk, sokszor csak egy apróságon, de legtöbbször a féltékenység a vita tárgya. Illetve még azért is sokat vitázunk, mert féltjük a másikat, óvni akarjuk csak egymást, de ez még rendben is van. Viszont a féltékenysége az őrületbe kerget, bár én is ilyen vagyok vele szemben. Ő féltékeny minden srácra, aki a közelembe jön, én meg minden nőre, aki őt közelíti meg. Nem is engedi, hogy találkozzak más férfival, telefonon sem beszélhetek, és ha véletlenül összefutok egy ismerősömmel, aki férfiból van, abból is nagy veszekedés lesz. Nem mehetek szórakozni sem el, maximum ha ő is velem van. Ez borzalmasan idegesítő már, de őszintén szólva én is ezt csinálom. Próbáltam már engedni, nem ilyen szigorúnak lenni, hátha akkor ő is más lesz, de nem. Próbáltunk erről beszélgetni, hogy hogyan változtassunk ezen, de sosem sikerült, akkor is csak veszekedtünk és nem jutottunk semmire. Mindkettőnket annyiszor átvertek már, emiatt vagyunk ilyenek, de ez egyikünknek sem jó. Néhány napja azt mondta a barátom, hogy ő ezt már nem sokáig bírja így. Azóta bocsánatot kért, még ajándékot is kaptam, de még mindig minden nap ugyanaz megy. Annyira félek, hogy elveszítem őt. Nagyon szeretem. Próbáltam már, hogy nem vitatkozok vele és befogom a szám, teszem amit mondd, de ez sem vezetett megoldásra. Mégis mit tegyünk? Van valami ötletetek?
2013. máj. 6. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ennek értelme?
2013. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek hamarosan vége lesz,ezt te is tudod.Ez nem egészséges,mindketten tönkre fogtok menni ebbe.Esetleg végső megoldásként próbáljatok meg kevesebbet együtt lenni,mert nagyon egymás agyára mentetek már.
2013. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnénk kevesebbet együtt lenni, vagy ha én most fel is hoznám ezt a témát, nem menne bele a féltékenység miatt. Tudom, hogy ez nem normális, de akkor is szeretjük egymást. Nagyon. És pont az a cél, hogy ne legyen vége a kapcsolatunknak, egyikünk sem akarja. De nem tudom mit tehetnénk, ezért kérdeztem meg itt.
2013. máj. 6. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok növelni 1egymás önbizalmát, dícsérjétek 1mást és éreztessétek a másikkal hogy nektek csak ő kell. Én is nagyon féltékeny vagyok, de azért mert többször rajtakaptam a párom hogy hazudott, facebookon ismerkedett, és mindig magát dícséri helyettem. Szóval 1éltalán nem azt érzem hogy neki csak én kellek. Ha ez nem így lenne szerintem én se lennék ilyen féltékeny
2013. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!