Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom csak magával foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak magával foglalkozik velem soha sem. Hogyan tudok segíteni neki hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
Ő nagyon meg akar változni (sztem soha életbe nem fog mert egy önzö beképzelt csaj) De adok egy esélyt mert imádom őt. Soha nem csinál semmit sem értem, csak magával. Ha megkérem valamire nagyívbe leszarja inkább leül tv-zni vagy zenét hallgatni. Bármit kérek tőle soha nem csinálja meg inkább leül és szórakozik. Csak az a baj hogy én majdnem reggel 7-től 18-19-ig dolgozok. Ezek után nem sok időm van bármit is csinálni a párom otthon ül 10 órákat legalább. 13-ra otthon van a suliból és 9-10 órát ami van addig amig le nem fekszik csak azzal tölti ki hogy neki jó legyen. Tv, Zene, Filmezés etc.. Na mindegy kicsit hosszú lett. Szóval mit tudok tenni hogy ne legyen ilyen önimádó beképzelt? És picikét törődjön velem is?
2013. máj. 6. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el esetleg. Megváltoztatni ne próbáld nem a te dolgod. Mondd meg neki, hogy ha így viselkedik, akkor vége. Ha megváltozik megváltozik, ha nem nem.
2013. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba.
2013. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te nem sok mindent tudsz tenni, neki kéne változnia.
2013. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azt tudod tenni, hogy kidobod.
2013. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az lenne a legjobbha kidobnám, de akkor is szeretem őt. i dont know... :S
2013. máj. 6. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sokra mész vele,ha szereted,imádod,a lelkedet kiteszed.Ő mindig is ugyanaz az egoista,önző sz@r ember marad,mert alapból ilyen.Próbálhatod Te megváltoztatni,nem fog sikerülni,és ő sem fog tudni kibújni a bőréből,hiába is akar.Tapasztalatból beszélek.
2013. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

őszintén mondom, felejtsd el nagy ívben, ez csak rosszabb lesz, nekem a férjem volt ilyen, időben szólok, ne próbálkozzál, az emberek alapjában véve nem változnak meg, aki igen ahhoz nagyon nagy törés történik az életében

a barátnőd felfogása szerint minek változzon meg, hazaérsz mindent megcsinálsz, hülye lenne a kisujját megmozdítani,

ez csak tanács, de csodát ne várj, keressél olyat akinek nem Te nyalod ki a seggét, hanem fordítva képletesen N

2013. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha szereted, akkor ülj le és beszéld meg vele. Mondd neki, hogy ha nem változtat valamit a viselkedésén elhagyod, mert már ezt nem bírod így tovább, érezze, hogy elveszíthet. Úgy érzi biztonságban van, és bármit csinál, te vele maradsz, és ezért kényelmesebb neki nem változtatni. Ha meg ezt mondod, lehet elgondolkodik ezen egy kicsit. Nem kell egyből szakítani, próbáljátok megoldani!
2013. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy neked ez így nem pálya és ha nem változik, szakítasz


És aztán szakíts is!


Rövid távon így se fog változni, de hosszú távon talán lehet belőle egyszer egy egészséges életű ember és ez részben neked lesz köszönhető.

Ha viszont ezt nem teszed meg, akkor azt látja majd, hogy csak beszól mindenki, de egyébként azt csinál, amit akar, és egy egyre önzőbb ostoba p*csává fog változni, míg végül megutáljátok egymást.

2013. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor papucs vagy öregem, nem csodálom, hogy unja a képed.
2013. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!